در حال حاضر استودیوی رمدی بر روی بازی Alan Wake 2 کار نمی‌کند

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
ساخت Alan Wake 2 فقط به شرکت رمدی بستگی دارد

هفته‌ی گذشته‌ی استودیوی «رمدی» (Remedy) به صورت رسمی اعلام کرد که مراحل پورت کردن موتور بازی‌سازی « Northlight Engine» (موتوری که در ساخت بازی Quantum Break استفاده شد) را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ آغاز کرده است. به موجب همین امر، افراد زیادی شروع به گمانه‌زنی در مورد پروژه‌های آینده‌ی این استودیو کردند که اخیراً با واکنش صریح آن‌ها روبرو شده است.

همانطور که در چند روز گذشته گزارش دادیم، سم لیک (Sam Lake) و همکارانش بر روی پروژه‌ای با اسم رمز «P7» کار می‌کنند که قرار است برای چند پلتفرم عرضه گردد. اگرچه هنوز هیچ جزئیاتی پیرامون این عنوان در دسترس نیست. توییت اخیر این استودیوی فنلاندی، به پاسخ به این پرسش می‌پردازد که آیا پروژه‌ی «P7» یک بازی جدید است یا دنباله‌ای از پروژه‌های پیشین «رمدی» محسوب می‌شود؟

با توجه به توییت اخیر این شرکت، «رمدی» ادعا کرده است که در حال حاضر بر روی بازی Alan Wake 2 کار نمی‌کند. این استودیو در این رابطه اعلام کرد که اگرچه از انتظارات طرفداران در خصوص Alan Wake 2 آگاه است، اما آن‌ها در حال حاضر بر روی این پروژه کار نمی‌کنند اما امیدوارند که در صورت امکان روزی به توسعه‌ی این بازی بپردازند. رمدی خاطر نشان کرد که دو بازی Crossfire 2 و پروژه‌ی «P7» تنها پروژه‌های در دست تولید این استودیو هستند. با این وجود، این استودیو صحبتی در خصوص ماهیت پروژه‌ی «P7» نکرد.

استودیوی «رمدی» در پاسخ به این پرسش که آیا به فکر توسعه‌ی Max Payne 4 نیز هستند یا خیر نیز اعلام کرد که حقوق این بازی کاملاً متعلق به شرکت «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games) است و آینده‌ی این مجموعه‌ی محبوب تماماً به این شرکت بستگی دارد.

از سوی دیگر، این استودیو به صورت صریح به شایعات عرضه‌ی احتمالی Quantum Break برای پلی‌استیشن ۴ نیز واکنش نشان داد و بیان داشت که بر روی این پورت کار نمی‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید