تاریخ انتشار محتوای دانلودی The Final Station مشخص شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
تاریخ انتشار محتوای دانلودی The Final Station مشخص شد

به‌تازگی شرکت tinyBuild Games و استودیوی بازیسازی Do My Best تاریخ انتشار اولین محتوای دانلودی بازی The Final Station را اعلام کرده‌اند.

بازی The Final Station عنوانی آخرالزمانی در سبک شبیه‌سازی، شوتر و انفجاری می‌باشد. بسته الحاقی جدید این بازی با نام The Only Traitor شناخته خواهد شد و قرار است در تاریخ ۱۹ ماه آوریل سال جاری میلادی ( ۳۰ فروردین ) در دسترسی بازیبازان قرار بگیرد.

اگر تا به حال چیزی در رابطه با این بازی به گوشتان نخورده است باید بدانید که بازی The Final Station در سال گذشته برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، لینوکس، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده بود. به عقیده من از این بازی می‌توان به عنوان الماس مخفی شده سال ۲۰۱۶ یاد کرد! عنوانی که به یکی از دوست داشتنی ترین تجربه‌های من در سال ۲۰۱۶ بدل شده است.

در قسمت زیر جزییاتی از داستان محتوای دانلودی The Only Traitor را می‌توانید مطالعه کنید:

در حالی که قطار به طرف آخرین ایستگاه در حال حرکت بوده است، شما تصمیم می‌گیرید به جاده قدم بگذارید و وارد دنیای مرده شوید. هدف شما این است که آخرین پناهگاه باقیمانده را پیدا کنید. شما مکان‌های بیشتری را پیدا می‌کنید، با مکان‌های آشنایی ملاقات دوباره خواهید داشت، با دشمنان بسیار خطرناکی روبرو شوید و مدارک بیشتری به منظور پبدا کردن معماها و رازهای موجود در دنیای بازی بدست می‌آورید.

در محتوای دانلودی جدید شما با دشمنان جدید و قدیمی روبرو خواهید شد و به جست و جو در مکان‌های جدید می‌پردازید و در این راه از مکان‌های آشنای مربوط به خط اصلی داستانی بازی نیز گذر خواهید کرد.

از جمله امکانات جدید در این محتوای دانلودی نسبت به بازی اصلی می‌توان به وجود قابلیت انتخاب یار و همراه اشاره کرد. اکنون هر بازمانده ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد خود را دارد ( به عنوان مثال مهارت ساختن و یا بازیابی سلامتی ). شما فقط می‌توانید در ماشین خود یک همراه داشته باشید از این رو در انتخاب همراه خود دقت کنید.

بنابر اعلام سازندگان شما در این محتوای دانلودی جدید به جواب بعضی از سوالات حل نشده خواهید رسید و با داستان‌ شخصیت‌هایی که در بازی اصلی ملاقات می‌کنید، بیشتر آشنا خواهید شد. محتوای دانلودی The Only Traitor قرار است در تاریخ ۱۹ ماه آوریل برای دارندگان پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر شود، همچنین هنوز مشخص نشده است که این محتوا برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴  و اکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید