اشاره‌ی ضمنی کارگردان The Last of Us: Part 2 به وجود نبردهای بر روی اسب در این بازی

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰

با توجه به توییت اخیر نیل دراکمن (Neil Druckmann) که حاوی تصویری از پشت صحنه‌ی ساخت بازی The Last of Us: Part 2 است، اینطور استنباط می‌شود که این بازی شامل بازگشت یکی از ویژگی‌هایِ نخستین قسمتِ این مجموعه‌یِ استودیوی «ناتی‌داگ»، که همانا مبارزه بر روی اسب است، می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

پس از انتشار تریلر رونمایی بازی The Last of Us: Part 2 در جریان رویداد « PlayStation Experience»، شاهد انتشار جزئیات بسیار کمی از این بازی مورد انتظار هستیم.

با این حال، روز گذشته، کارگردان خلاق این بازی، یعنی نیل دراکمن، تصویری در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت که هالی گراس (نویسنده‌ی سریال Westworld) را بر روی چیزی شبیه به یک اسب نشان می‌دهد.

همانطور که در زیر این پارگراف مشاهده می‌کنید، تصویر مورد بحث، هالی گراس (Halley Gross) را که به دراکمن در نوشتن داستان این بازی کمک می‌کند، را بر روی یک اسب به نمایش می‌گذارد. به احتمال بسیار زیاد، مکانی که در آن این تصویر گرفته شده، همان مکان ضبط حرکات این عنوان است.

البته هنوز تائید نشده است که در دومین قسمت این مجموعه نیز شاهد مبارزات بر روی اسب خواهیم بود یا خیر؛ اما به وضوح مشخص است که این تصویر نشانه‌ای از این بخش است و احتمال وجود آن را در The Last of Us: Part 2 قوت می‌بخشد.

تابدین لحظه هنوز استودیوی «ناتی‌داگ» در خصوص وجود این نوع از مبارزات در این بازی واکنشی نشان نداده است. چندی پیش نیز تائید شد که شانون وودوارد (Shannon Woodward) یکی از بازیگران این بازی خواهد بود.

بازی The Last of Us: Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و همچنان تاریخ انتشار آن نامشخص است. انتظار می‌رود که در جریان کنفرانس خبری شرکت «سونی» در نمایشگاه E3 2017 شاهد انتشار جزئیات و تصاویر بیشتری از این بازی مورد انتظار باشیم. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش استودیوی «ناتی‌داگ» ابراز داشت که می‌خواهد گرافیک این بازی بالاتر از گرافیک بازی Horizon: Zero Dawn باشد. از سوی دیگر، دراکمن تصویری عجیب را در توییتر خود به اشتراک گذاشت که به احتمال بسیار زیاد مرتبط با The Last of Us: Part 2 است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید