احتمال عرضه نسخه کوچک‌تر سوئیچ توسط نینتندو وجود دارد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

آیا ممکن است نینتندو درحال برنامه‌ریزی برای نسخه جدیدتری از سوئیچ باشد؟ این موضوع را تحلیلگران بزرگ مالی، کسانی که احتمال دارد به اطلاعات داخلی شرکت دسترسی داشته باشند مطرح کرده‌اند.

تحلیلگران بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی Citigroup معتقدند که سوئیچ تاکنون بخوبی پیش‌رفته است، اما ممکن است بدلیل بزرگ بودن و گران قیمت بودن آن برای کودکان، مشکلاتی در جذب این نوع از بازار داشته باشد. احتمالا نینتندو درحال برنامه‌ریزی برای رفع این مسئله است…

اگرچه نینتندو سوئیچ می‌تواند بصورت یک کنسول قابل حمل نیز استفاده شود، اما ما فکرمی‌کنیم که بچه‎‌های کوچک‌تر به سبب اندازه و وزن دستگاه در استفاده از سوئیچ به مشکل برخورند. بر همین اساس، بنظر ما نینتندو در آینده یک نسخه سبک‌تر و فقط قابل حمل را برای سوئیچ عرضه خواهد کرد، و احتمالا نام آن را “مینی سوئیچ” می‌گذارد.

براساس نظرات تحلیلگران بانک Citigroup این نسخه از نینتندو سوئیچ قبل از اتمام سال مالی بعدی شرکت عرضه خواهد شد. بازه سال‌های مالی معمولا از شروع ماه آپریل تا پایان ماه مارس هستند، بنابراین نسخه بعدی سوئیچ اگر زودتر از تاریخ مورد پیش‌بینی عرضه نشود در ماه مارس ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. بنظر تحلیلگران این جدول زمانبندی درست است.

عموما، زمانی که نینتندو یک کنسول خانگی عرضه می‌کند معمولا تغییراتی در کنسولش ایجاد نمی‌کند. نینتندو ممکن است لوازم جانبی و افزودنی‌هایی را برای کنسولش عرضه کند، ولی هسته مرکزی قطعاتش بندرت تغییر می‌کنند. نینتندو سوئیچ از تمامی جهات چیزی بیش از یک دستگاه قابل حمل است، و نینتندو معمولا کنسول‌های دستی‌اش را بروزرسانی می‌کند. برای نینتندو DS نسخه‌های DS Lite و DSi را عرضه کرد، همچنین برای نینتندو ۳DS نسخه‌های ۲DS و New 3DS عرضه شد و …  صحبت از ۳DS شد! نینتندو احتمالا طی چند سال آینده کنسول دستی پیشکسوتش را بازنشسته خواهد کرد، بنابراین تغییر دادن سوئیچ به یک کنسول قابل حمل‌تر منطقی بنظر می‌رسد.

در هرحال باید منتظر ماند و دید نینتندو برای آینده سوئیچ چه برنامه‌هایی را در نظر گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید