بازی Cosmic Star Heroine در استیم منتشر شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵

بازی جدید شرکت «Zeboyd Games»، یعنی Cosmic Star Heroine، برای رایانه‌های شخصی از طریق سرویس استیم در دسترس قرار گرفت. این بازی که بودجه‌ی ساختش را از طریق سرویس کیک‌استارتر (Kickstarter) بدست آورده توسط اشخاصی که بازی Cthulhu Saves The World را خلق کرده‌اند، توسعه یافته است. Cosmic Star Heroine که یک بازی ۱۶ بیتی نقش‌آفرینی است، با وعده‌ی بهره‌وری از بهترین عناصر بازی‌های نقش‌آفرینی مدرن و کلاسیک به بازار عرضه شده است.

بازیکن در این بازی کنترل شخصی به نام آلیسا ال‌ساله (Alyssa L’Salle) را برعهده می‌گیرد که یکی از ماموران «آژانس صلح و هوش» (Agency of Peace & Intelligence) است و از توطئه‌ای عجیب مطلع می‌شود. این توطئه وی را مجبور به مقابله با اشخاصی که اجرای آن را برعهده دارند می‌کند و وی باید کهکشان خود را نجات دهد. مبارزات و میان‌پرده‌های انیمیشنی این بازی یادآورد دوران حکومت بازی‌های سگاست و ضمن آن، Cosmic Star Heroine شامل موسیقی‌ای از « HyperDuck SoundWorks» (از بازی Dust: An Elysian Tail fame ) نیز می‌شود.

اگر مبارزات نوبتی و ۱۰۰ دقیقه موسیقی متن Cosmic Star Heroine توجه شما را جلب نمی‌کند، باید به امکان جذب مامورین دیگر برای سفینه‌ی خود و گسترش پایگاه اصلی نیز اشاره کنیم.

اگر تصمیم به دریافت بازی Cosmic Star Heroine برای رایانه‌های شخصی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر برای دریافت آن اقدام کنید، چراکه این بازی تا روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین ماه (۱۸ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) در سرویس استیم با ۲۰ درصد تخفیف قابل دریافت خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید