نبرد خونین سربازان مجازی | نگاهی به بازی Zula

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰

سبک Massively multiplayer online first-person shooter game (به اختصار، MMOFPS) به آن دسته از عناوینی گفته می شود که بازیکنان بسیاری در یک دنیای مجازی با زاویه دید اولش شخص، به جان یکدیگر افتاده و زمین بازی را تبدیل به یک میدان نبرد حماسی و جذاب می کنند. این بازی ها اغلب نیازمند همکاری میان اعضای تیم و پیروی از اصول مبارزات نظامی می باشند و به دقت زیادی نیاز دارند؛ شاید از اصلی ترین دلایل موفقیت این بازی ها در میان جامعه گیمر ها و مخصوصاً گیمر های کشور عزیزمان نیز همین موضوع باشد (کافیست به سابقه تجربه عناوینی چون سری Counter-Strike در میان جوانان نگاهی بیاندازید تا به حقیقت این موضوع پی ببرید). باید بدانید که مهارت و سخت کوشی، تنها نکاتی هستند در درون یکی از این عناوین به کمکتان می آیند و به هیچ وجه نمی توانید بر روی عواملی چون شانس و درجات سختی حساب کنید. مهم نیست که در سرور های عظیم بازی PlanetSide 2 میان هزاران بازیکن، همزمان مشغول مبارزه باشید و یا در گیم نت محله خود با تعداد محدودی از دوستانتان به صورت LAN party به تجربه Counter-Strike بپردازید؛ در هر صورت از تجربه بی حد و مرز عناوین تیراندازی اول شخص آنلاین لذت خواهید برد و امروز نیز می خواهیم به معرفی عنوانی بپردازیم که می تواند تبدیل به تجربه متفاوت و لذت بخشی در میان اندوخته تجربیات شما در این سبک از بازی ها شود. Zula عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص و آنلاین می باشد که به صورت کاملاً رایگان به بازیکنان عرضه شده و بازیکنان را به دو تیم تقسیم بندی می کند تا درون گیم پلی تاکتیکی بازی به رقابت بپردازند؛ از میان بیش از ۱۵۰ اسلحه مختلف درون بازی، سلاح مورد علاقه خود را برگزیده و با دوستان خود، گروه تشکیل داده تا با سایر رقبا به رقابت پرداخته و رتبه خود را افزایش دهند. گروه ها نقش مهمی در بازی ایفا می کنند و برای موفقیت های فردی نیز باید عضو گروهی باشید و همگی با کمک یکدیگر پیشرفت کنید.

بازی Zula عنوانی صاف و ساده می باشد که وظیفه خود را در جهت راضی کردن طرفداران بازی های تیراندازی اولش شخص و گروهی به بهترین شکل ممکن انجام داده است

در Zula بازیکنان می توانند عضوی از جناح شبه نظامی و یا عضو گروهک مخالف آن یعنی جناح پارتیزان ها شوند و به سرعت وارد میدان نبرد تاکتیکی و پر جزئیات بازی شوند. شما می توانید از میان بیش از پانزده شخصیت مختلف، کاراکتر خود را برگزینید و با بهبود قابلیت های وی، اثر گزاری و نیروی او را در مبارزات تقویت کنید و به حد اکثر برسانید. شما می توانید از زراد خانه بازی که شامل انواع و اقسام اسلحه های مختلف (بیش از ۱۵۰ نوع سلاح به اندازه و شکل های متنوع) بهره برده و در شلیک با تمامی آن ها به درجه استادی برسید. از اسلحه های تک تیرانداز گرفته تا اسلحه های اتوماتیک و یورشی؛ بازی همه جوره هوای بازیکنان را داشته و شما می توانید با ارتقا و شخصی سازی اسلحه محبوب خود، بیش از پیش با آن همزاد پنداری کنید و در مبارزات با علاقه بیشتری بجنگید. بازی بیش از ۱۰ نقشه مختلف را در اختیار شما قرار داده تا بدون تجربه حس تکراری شدن بازی، درون این نقشه ها به گشت و گذار بپردازید و نقاط حساس و کمینگاه هایی را که می توانید بر علیه دشمنان از آن ها استفاده کنید را کشف کنید. اکثر این نقشه ها بر اساس نقاط مختلفی در آسیای میانه طراحی شده است و با توجه به ملیت سازندگان بازی که اهل کشور ترکیه می باشند، می توانیم با محیط های این بازی ارتباط قوی تری تا سایر عناوین برقرار کنیم. شما می توانید به هر شکلی که علاقه مندید، وارد بازی های رقابتی شوید؛ چه به صورت تک نفره و چه به صورت یک گروه متشکل از دوستانتان. بازی همچنین مود ها و حالت های فراوانی را نیز در اختیارتان می گذارد که کمک شایانی به تکراری نشدن بازی کرده اند. از تصرف پرچم گرفته تا کشت و کشتار بازیکنان تیم مقابل که در سایر بازی های تیراندازی اول شخص آنلاین نیز شاهد این مود بوده ایم. شما می توانید از پول هایی که درون بازی کسب می کنید، جهت خرید آیتم ها و لوازم مختلف استفاده کنید و یا صرفا یا پرداخت پول واقعی، این لوازم را به دست آورید.

نمونه ای از اسلحه های شخصی سازی شده در بازی که مطابق سلیقه بازیکن رنگ آمیزی و مدل سازی شده است؛ شما نیز می توانید به هر شکل که می خواهید از میان صد ها اسلحه موجود، انتخاب و آن را سفارشی کنید

شرکت در مسابقاتی که بازی هر از چند گاهی برگزار می کند و همچنین تماشای رقابت نفس گیر سایر بازیکنان نیز به نوبه خود از جذاب ترین فعالیت های بازی به حساب می آید. در اولین برخورد خود با این عنوان شاید متوجه شباهت آن با عناوینی مانند سری Counter-Strike شوید که البته Zula با ارائه گرافیک تا حدودی پیشرفته تر و پُر پَر و پیمان تر و همچنین با جزئیات بیشتر، تجربه ای کاملاً متفاوت از سایر عناوین در اختیار ما می گذارد و همچنین عناصری از بازی های مدرن تر را نیز درون گرافیک هنری خود جای داده است. قدرت اصلی بازی بیش از اینکه در گرافیک آن نمایان شود، در بخش گیم پلی خود را به ما نشان می دهد. بازی علائه بر مود های استانداردی که پیش تر خدمتتان عرض کردیم (تصرف پرچم و مبارزه بازیکنان با یکدیگر) مود های فراوان دیگری را نیز جهت سرگرم کردن بازیکنان در اختیار دارد. مود هایی نظیر: کاشتن و خنثی کردن بمب تایمر دار، مبارزات محدود به اسلحه سرد، مبارزات محدود به اسلحه های تک تیرانداز و سایر سلاح های گرم به همراه بازی های دیگر مانند تحت تعقیب و خرابکاری نیز درون این عنوان موجود می باشد که می توانید اوقات خوبی را با آن ها بگذرانید. مپ های موجود در بازی سایر ها و ظاهری متفاوت نسبت به یکدیگر دارند و هر کدام نیز ویژگی های پنهانی را درون خود مخفی کرده اند؛ از یک شهر کوچک گرفته تا یک کشتی باربری و پارکینگی زیر زمینی. همچنین محیطی باز و بزرگ نیز به عنوان یک نقشه در بازی وجود دارد. اگر وارد چالشی مانند، تنها استفاده از سلاح های تک تیر انداز شوید و نقشه مقصد خود را نیز به پارکینگ زیر زمینی تغییر دهید، آن وقت است که با وجود تنگی جا و سخت شدن در نشانه گیری، می توانید تجربه مفرح و جالبی را با سایر رقبا کسب کنید و البته بیایید وجود نقشه های جالبی مانند ایستگاه قطار و مترو را نیز فراموش نکنیم. تنوع نقشه ها در بازی باعث شده تا شاهد ترکیب و نمایش خلاقیت بازیکنان در ایجاد یک چالش خاص با توجه به مودی مخصوص و مپ مورد نظر باشیم که به نوبه خود خیره کننده است.

مبارزه با چاقو و اسلحه های سرد از کلاسیک ترین و لذت بخش ترین حالت ها در بازی های آنلاین و رقابتی است و در Zula نیز می توانید از این تجربه بهترین بهره را ببرید

علاوه بر مود های اصلی بازی که می توانید از میان آن ها بر گزینید، مراحلی نیز برای تجربه ای متفاوت در بازی وجود دارند و این ماموریت ها نیز چالش های خاصی را در اختیارتان قرار می دهند که علاوه بر سرگرم کردنتان به شیوه بخصوصش، به شما کمک می کند تا برای رقابت های آنلاین و مود های اصلی بازی آماده شوید. این مراحل شامل: چالش شلیک به سر دشمنان (هد شات)، انجام یک سری از مود های از پیش تعریف شده به تعداد مشخص و در زمان مشخص و نبرد های کلی. ماموریت ها بخش اصلی گیم پلی بازی را تشکیل نمی دهند و از Zula یک بازی تیراندازی با بخش کمپین را نساخته اند و در کل نقش یک بخش Tutorial را برای این بازی دارند، ولی همچنان می توانند تاثیر گذاری بخصوص خود را داشته باشند و شما را بیش از پیش با بخش های مختلف بازی آشنا کنند. بیش از این اشاره کرده ایم که بیش از ۱۵۰ اسلحه مختلف در بازی وجود دارد که می توانید از میان آن ها به دلخواه انتخاب کنید، باید بدانید که علاوه بر انواع اسلحه های گرم و سرد مختلف در بازی، تعداد زیادی آیتم متنوع جهت تقویت و افزایش قدرت خود و اسلحه هایتان وجود دارد که می توانید کسب کنید و یا آن ها را در فروشگاه بازی خریداری کنید. حدود ۴۵ اسلحه اولیه در فروشگاه بازی در دسترس قرار دارد و سایر اسلحه ها نیز در ابتدا قفل بوده و نیازمند ارتقا یافتن و پیشرفت در بازی در جهت باز شدن می باشند و یک سری اسلحه به شدت ویژه نیز در قسمت خرید درون برنامه ای در دسترس قرار دارند. مورد بعدی که می توان ساعت ها درباره آن بحث کرد، بخش شخصی سازی اسلحه ها می باشد. ذره به ذره و کوچک ترین بخش موجود در اسلحه خود را می توانید به لطف سیستم قدرتمند شخصی سازی بازی، به دلخواه تغییر داده و اسلحه های خود را از سایر اسلحه های کاربران متمایز کنید. جهت شخصی سازی اسلحه های خود، می توانید از آیتم ها و پول هایی که در طی راند هایی که بازی می کنید و کسب می کنید استفاده کنید.

نمایی از سیستم گروه ها در Zula که جهت پیشرفت در بازی می توانید گروه خود را ایجاد کرده و عضو یک گروه شوید

در منوی آپگرید ها با صحنه های رنگارنگ و متنوعی روبرو خواهید شد که دست شما را جهت انجام کار ها و فعالیت های متفاوتی بر روی اسلحه هایتان، به شدت باز می گذارند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ یک از اسلحه هایی که در بازی کسب کرده و یا خریداری کرده اید (به همراه تمامی آپگرید ها و سفارشی سازی های پیاده شده بر روی آن ها) دائمی نبوده و با توجه به مدت زمان پایداری آن ها (۱، ۷ و ۳۰ روز) در اختیار شما قرار گرفته و بعد از آن باید دوباره آن ها را کسب کنید و یا اکانتتان را ارتقا دهید. نکته دیگری که باید در رابطه با نقشه های بازی بگوییم، این است که علاوه بر تنوع وسیعی که این نقشه ها در اختیار ما می گذارند (بیش از دو جین محیط و مختلف و متنوع) این لایه ها و دقت در جزئیات طراحی این مراحل است که باعث تا این حد خاص بودن آن ها شده است. از محیط ساخت و ساز گرفته تا یک شهر کوچک، همه و همه دارای طراحی دقیق و به جایی می باشند که متناسب با یک عنوان اول شخص بسیار خوب ساخته شده اند و به شدت معقول هستند. اگر در نقشه ای گیر کردید که پس از تجربه چند باره، احساس خستگی کرده و حوصلتان سر رفت، به شدت پیشنهاد می کنیم تا با به کار گیری خلاقیت خود، دست به ساخت یک بازی با اسلحه های بخصوص زده و رقابتی را میان خود و سایر دوستانتان ایجاد کنید؛ و یا به سادگی می توانید نقشه را عوض کرده و یا به سراغ حالتی متفاوت بروید. همانطور که می دانید، جهت پیشروی بهتر در بازی می توانید در گروه های مختلفی شرکت کرده و یا خود گروه تان را تشکیل دهید و به سراغ مود های متنوع بازی بروید. زمانی که در رقابت های فراوان قرار بگیرید، قطعاً جهت به رخ کشیدن برتری خود و تیمتان، مجبور خواهید بود تا بازی خود را بهبود ببخشید و اینجاست که Zula تبدیل به یک پدیده اعتیاد آور در زندگی گیمریتان خواهد شد. بازی Zula ترکیبی از عناوین عظیم الجثه سبک تیراندازی اول شخصی مانند سری Call of Duty با بازی های کوچک تری در این سبک مانند سری Counter-Strike با ویژگی های جدیدی می باشد.

یک بازی تیراندازی اول شخص با حال و هوای وطنی، جدا از هر چیزی می تواند تجربه ای متفاوت باشد

برای تجربه این عنوان به هیچ وجه نیازی به دم و دستگاه های قدرتمندی که امروزه تبدیل به دغدغه ای بزرگ برای بازیکنان این سبک شده ندارید و همواره می توانید با ساده ترین رایانه های شخصی نیز دست به تجربه این بازی بزنید. بازی همچنین به هیچ وجه به اینترنتی پر سرعت و حجم زیادی نیاز نداشته و با یک اینترنت ساده مخابرات نیز به راحتی می توانید دست به تجربه بازی بزنید. بازی Zula در بازار فشرده و داغ بازی های تیراندازی اول شخص، انتخابی بسیار مناسب بوده که همواره در حال آپدیت و پیشرفت می باشد و می تواند شما را تا مدت ها در نقشه هایش سرگرم نگه دارد.

اگر می خواهید از چگونگی برگزاری و شرکت در اولین دوره مسابقات آنلاین بازی زولا اطلاع پیدا کنید به این قسمت مراجعه نمایید.

0
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • masterkiller گفت:

  بازی خیلی قشنگیه من شخصا لذت بردم Yes Yes Yes
  راستی بازی یه مپ داره به نام شهر قدیمی همون dust 2 خودمونه Evil Grin

  0
  0
 • خوشحالم بازی ایرانی نقد کردین من که نمیتونم بازی کنم
  اما عکس اخر به نظرم سبک باحالیه
  ولی موضوع اینجاس چون انلاینه میشه از خیلی نکات منفی چشم پوشی کرد!!

  0
  0
 • alipower گفت:

  این که کانتره
  احتمالا گرافیکش رو تغییر دادند:-؟
  لامصب اسحله و طرز گرفتنش مو نمیزنه

  0
  0
 • PC Gamer گفت:

  بازی خیلی خوش ساخت و قشنگیه و از همه مهمتر مال کشور خودمونه Cool
  ولی به رینبو نمیرسه Neutral رینبو ناموسا یه چیز دیگست اصلا Wink
  ولی بازی واقعا قشنگیه علاقه مندان این سبک حتما تجربه کنند

  0
  0
 • monsef گفت:

  اخرشری یعنی اینکه بری بازی ساخت ترکیه بازی کنی Really Angry Really Angry

  0
  0
 • این بازی قشنگه ولی خیلی اذیت می کنه هر موقع وارد بازی میشی باید یه حجمی از اینترنت بره این بازی اصلا ایرانی نیس ساخت ترکیه هست و مد کانتر رو داره ایران اومده فقط فارسیش کرده پشتیبانی هم که صفر

  0
  0
 • A Player گفت:

  سلام.
  اگه فکر کردین بازی خیلی بالانس هست باید بگم کهدارید اشتباه میکنید.
  من نمی فهمم کجا دنیا اسلحه ها مدت زمان محدودی برای استفاده دارند؟
  والا من فقط XPBoost رو دیدم که مدت زمان محدود داره.
  اینجا هر اسلحه ای که بخری مدت زمان محدودی داره .
  چه ارزش داره که ادم از این بازی حمایت کنه و طلا بخره؟
  خودشون میگن زولا بازی شبیه به کانتر و حتی بهتر.
  ولی باید بگم کانتر بالانس تره و اینجوری نیست که هرکی بیشتر پول بده پرو گیمر تره.

  0
  0
 • xLucif3rBKlyn گفت:

  بازیش رو در اصل کشور ترکیه ساختن و این شرکت ایرانی اومده ناشر بازی توی ایران شده در کل به نظر من بازی سرگرم کننده ای هست اما چند مشکل اساسی داره که مهم ترینش سیستم اسلحه و شخصی سازیشون هست که همش باید براشون پول واقعی خرج کرد. اسلحه های بازی به صورت اجاره ای استفاده میشن نه به صورت دائمی به این صورت که شما اسلحه رو میخرید و به مدت زمان ۲۴ ساعت ۱هفته و ۱ماه در اختیارتون قرار میگیره که به نظر من این سیستم نقطه ضعف اصلی بازی هست مشکلات دیگه ای هم داره ولی چون بازی سرگرم کننده هست چشم پوشی میشه کرد تنها تفاوتش هم با کانتر اینه که همه ی اسلحه هاش زوم دارن Grin Grin

  0
  0
 • sajad1 گفت:

  از همه اعصاب خورد کن تر سیستم خرید سلاهشه که واقعا اعصاب ادمو خورد میکنه مثل کانتر نیست که ازادی خرید سلاح داشته باشی داخل بازی و باید بیرون از بازی سلاح بخری و کل بازی رو با همون سلاح میتونی بری اگه نخوای که سلاح های مسخره تر اولیه رو برداری تازه از اون اعصاب خورد کن تر وقتی هم که سلاح رو میخری با اون قیمت های مسخرش زمان گذاشتن براش که بعد از یک روز دوباره باید بخریش که بعد از اون اگه بازم خواستیش باید دوباره با همون قیمت های مسخره داخل بازی دوباره بخریش که بعد از چند روز دیگه حالم از ش به هم خورد و پاکش کردم با این که اون موقع تنها بازی بود که میتونستم انلاین بازی کنم Quiet Quiet Quiet Quiet

  0
  0
 • mongi گفت:

  به خدا باید حمایت کرد تا موفق بشن
  اولین بازی ناتی داگ و نشونتون میدم……خطر اینکه دیدتون نسبت به دنیا عوض بشه هم هست،از بس که بازیشون مزخرف بوده.ولی الان شاهکار میکنند چون حمایت شدن و ادامه دادن.(لامصب کلمه شاهکار احساس پوچی میکنه)

  0
  0
 • msajjad_z گفت:

  البته نکته ای که هست و توی مقاله گفته نشده اینه که اگه اسلحه رو با پول واقعی بخرین داخل سبد خرید میمونه و آپگرید ها و شخصی سازی هاش پاک نمیشه!
  فقط نمیتونین استفاده کنین که با تمدید کردم هم قابل استفادس:/
  وبه نظرم نیاز به حمایت بیشتری داره هم مالی و هم از نظر طرفداری کردن!
  و شما فکر کنین پول خرید اسلحه همون پولیه که قبلنا میرفتیم و میدادیم به گیم نت ها با این تفاوت که میتونیم به پیشرفت و بهتر شدن بازی (تقریبا ملی) کمک کنیم.
  مسابقه ی ای هم پنجشنبه ۳۱ فروردین گذاشتن که نسبت به جوایزش خالی از لطف نیست.
  به امید پیشرفت بیشتر Wink

  0
  1
 • milad.ps4.sony گفت:

  چه خبره دوستان ؟؟؟

  0
  0
 • Mahdis18 گفت:

  توروخدا کمکم کنید بازی بعد وارد شدن رو حالت بارگذاری میمونه فقط رنگ موسم عوض میشه و آهنگ بازی شروع میشه ولی رو همین حالت میمونه

  0
  0
 • deprising گفت:

  من حدود ۳ روز بازی کردم که به نتایج زیر رسیدم :
  اولا بازی ایرانی نیست ، همون ابتدا عدد ها به جای اینکه پشت حروف باشه ، وسط و جاهای دیگه بود که این خودش یه ضعفه ، بازی نه هیجان کانتر رو داشت و نه اون حس call of duty ,
  احساس کردم قدرت سلاح ها به نسبت hp بازیکنان تعادل نداره ، من با اسلحه بسیار سنگین شاهر به پای کسی تیر زدم و طرف هیچ چیش نشد .
  بازی پولیه ، یعنی شما پول ندید ، هیچی ندارین ، یه مشت تفنگ ضعیف و مسخره گیرتون هست . همین امروز که داشتم بازی میکردم ، زمانی که من به طرف شلیک میکردم ، با ۱ تیر نمیمرد ، ولی وقتی اون به من شلیک میکرد ، من امکان نداشت نمیردم
  همین مورد روی موارد تزئینی سلاح هم صادقه ، پول بدین میتونین یه لیزر کوچیک روی سلاح های دوربینی نصب کنید که میشه فواصل نزدیک رو بدون زوم کردن نابود کرد . اونوقت تکلیف بقیه چیه ؟ بازی به هیج عنوان مثل عناوین free2play دیگه مثل مثلا dota 2 نیست و تا وقتی پول ندید ، ضعیفین
  پول هم که خرج می کنید اسلحه ها همگی به طور موقت در دسترس شما قرار میگیره و بعد از تایم خاصی که به صورت شانسی هست ، اسلحه میپره ، البته اگه از جعبه باز کنید
  باز در همین مورد توی بازی نوشته درصد اسلحه ها ممکنه دائمی هم بشه که بنده توی این ۳-۴ روز هر چیزی خریداری کردم ۱ روزه بود و اگر هم سازندگان درصدی برای دائمی کردن سلاح ها گذاشته باشند ، به نظرم نزدیک به ۰ هست
  چاقو در بازی بسیار سخته و بخواین یاد بگیرین چطوری کسی رو KNIFE کنید ، فکر کنم باید یه ۱ ماهی رو تمرین کنید .
  بازی بیش از حد خودش سخت افزار میکشه و با لپ تاپی که من DOTA 2 رو روی تنظیمات medium با حدود fps 40 بازی میکنم ، به شدت روی زولا در کمترین گرافیک لگ سیستمی دارم .
  در کل بازی خصوصا به خاطر مجبور کردن بازیکن به خرید سلاح به نظرم به هیچ عنوان ارزش بازی کردن نداره و میتونین به جاش اگه سیستم قوی و درست و حسابی دارین ، بازی Pubg و سیستم متوسط بازی cs go رو برای خرید پیشنهاد می کنم .
  حیف ۵ تومنی که پول دادم به اینا که ۱ روز تفنگ گیرم بیاد !

  1
  0
 • MaTiN_ErroR گفت:

  به عنوان کسی که حدود ۱۵ ساعت در کل بازی کردم؛ جالب می دونم تجربه شخصیم رو بگم.
  ۱٫ این بازی شاید جداب باشه؛ اما بیس و پایه مپ هاش کپی شده از سری CS هستش و این رو میشه یه نکته منفی دونست!
  ۲٫ در این بازی مهارت کاربر معیار نیست! بلکه هزینه هایی که کاربر می کنه مهمه! دو واحد پول تو بازی هست که شامل طلا و امتیاز می شن! امتیاز یک واحد بلااستفاده هستش که از بازی کردن بدست میاد اما کل مهارت و بازی به واحد طلا بستگی داره که فقط باید خریداری بشه. پس اگر بخواید رایگان بازی کنید موفقیتی نخواهید داشت!
  ۳٫ شما هیچ سلاحی رو نمی تونید بخرید! بلکه باید اونو اجاره کنید؛ حداکثر برای ۳۰ روز! این بدین معنی هست که اگه الان ۵۰٫۰۰۰ تومان خرج کردید؛ نمی تونید انتظار داشته باشید تا آخر رایگان بازی کنید.

  و در نهایت باید بگم اگه از اول اعلام می شد ۶۰$ قیمت داره؛ به صرفه تر بود تا الان که به اسم رایگانه! بازی جنگ حساب بانکی شما با بازیکن های دیگس! Wink

  1
  0
 • OmidRG گفت:

  Pay2Win Pay2Win Pay2Win Pay2Win Pay2Win …. گربه محض رضای خدا موش نمیگیره ! نمیشه گفت چون ایرانیه بریم حتما پول بدیم بهشون به اسم حمایت (هرچند که کاملا ایرانی هم نیست!) … بازی ای که توش مایه تیله تعیین کنه کی قوی تره، به درد لای جرز هم نمیخوره.

  0
  0
 • سلام ببخشید چند رو زولا بازی کردم الان میرم داخل بازی میاره ولی میرم داخل مپ بازی کنم بدونه هیچ اخطاری از بازی می اندازه بیرون

  0
  0
 • mehrdad254 گفت:

  یعنی خوشم میاد این زولا تمام وبسایت ها رو هم با پول خریده که هیچچچچچ کدوم به این بازی مسخره و پولکی نقد منفی نکنند. تو بازی یه نوب سگ میره بهترین تفنگ رو میخره تا اخر اپگرید میکنه بعد میره جلیقه برا شخصیتش میخره که زود نمیره سرعتش رو زیاد میکنه و خلاصه تمام کارهایی که میشه با کد تقلب تو بازی های قدیم انجام داد اینجا با پول انجام میده و بعد تو که هیچ خرجی نکردی با ۴ تا تفنگ پیش فرض باید باهاش مقابله کنی هههههه مسخرس طرف میبینتت تق با یه تیر میکشه و میره حالا هرچی تو پرو پلیر باش . اینقدر پولکیه زولا که حتی نایف هم فرق داره با بقیه با نایف پیش فرضش بزور یه کیل بگیری . تنها مزیت این بازی اینه که رایگانه اونم که مود هایی رو بازی کنی که شبیه به کالاف دیوتی باشه نه کانتر چون اون حالت ها که شبیه کانتره غیرممکنه بتونی با تفنگ های پیش فرض بزنی . خلاصه که مفت نمیرزه صرفا چون ایرانیه یه مزیته براش و همه جا رو هم خریده ازش تعریف کنند

  2
  0