شایعه: نسخه‌ بازسازی شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic در حال ساخت است

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic که به اختصار KOTOR نامیده می‌شود، یکی از بازی‌های موفق و محبوب سال‌های گذشته بود که بیشتر بازیکنان از تجربه‌ی آن لذت بردند. علاقه‌مندان آن بی‌صبرانه منتظر دنباله‌ی آن هستند؛ اما رخ دادن مشکلات متعدد، مانع از تحقق آرزوی آن‌ها شده است. اگرچه بعدها شاهد انتشار نسخه‌ی فرعی آن که با نام The Old Republic شناخته می‌شود و در سبک MMORPG است، بودیم، اما علاقه‌مندان بیش از هر چیزی خواهان دنباله یا بازسازی KOTOR هستند. اخیراً اما شایعات جدیدی مطرح شده که امید علاقه‌مندان این بازی را به ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن، افزایش داده است.

به تازگی صحبت‌های جدیدی از سوی یکی از خبرنگاران صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر شده که شایعات ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic را قوت بخشیده‌ است. اگرچه لیام رابرتسون (Liam Robertson)، ادعا کرده است که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی مورد بحث در دست ساخت و توسعه قرار دارد، اما استودیوی بایوور (BioWare) در گذشته اعلام کرده است که بر روی هیچ بازی‌ای که در به KOTOR ارتباط داشته باشد، کار نمی‌کند.

با این وجود، طبق گفته‌های رابرتسون، استودیوی «بایوور آستین» در حال حاضر ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی KOTOR را آغاز کرده است. این نسخه‌ی تکامل یافته، قرار است که به یک نسخه‌ی منحصر به فرد و جدید تبدیل شود که ضمن تغییرات زیاد، همچنان به ساختار اصلی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic پایبند باشد.

رابرتسون در خصوص این اظهار نظر خود تسریح کرد:

در حال حاضر من مطلع شدم که استودیوی «بایوور آستین» منحصراً بر روی بازی‌های Star Wars کار می‌کند و آن‌ها تصمیم دارند تا کارهای زیادی برای آینده انجام دهند. چیزی که آن‌ها در حال حاضر بر روی آن کار می‌کنند – و من نیز آن را دوست دارم – یک نوع بازسازی/احیا از بازی Star Wars: Knights of the Old Republic است. من نمی‌دانم که این بازی قرار است که چه زمانی منتشر گردد، اما ساخت و توسعه‌ی آن برای مدت کوتاهی است که به جریان افتاده است. من شنیدم که این نسخه یک بازسازی کامل نخواهد بود و بیشتر به بازسازی/احیا شباهت دارد. در حال حاضر آن‌ها بر روی طرح اصلی این نسخه که بر اساس نسخه‌ی اصلی بازی یادشده است، کار می‌کنند. من حدس می‌زنم که به زودی ساخته‌ی آن‌ها را خواهیم دید. [استودیوی بایوور آستین] در حاضر بر روی نمونه‌سازی این نسخه کار می‌کنند.

رابرتسون در ادامه بیان داشت که این نسخه‌ی بازسازی شده به طور کامل در راستای برنامه‌های جدید استودیوی دیزنی پیرامون مجموعه‌ی «جنگ‌های ستاره‌ای» است. در حال حاضر بازی Star Wars: Knights of the Old Republic نسبتاً فراموش شده است و انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن به این برند کمک شایانی خواهد کرد و عرضه‌ی آن حرکت مفیدی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Black Mask گفت:

    تنها بازی درست درمونی که از استاروارز ساختن همین بازی بود! بازی که به بایوور کمک کرد بتونه دراگون ایج و مس افکت رو بسازه. اگر کسی این عنوان رو بازی کرده باشه میدونه زمان خودش چقدر فوق العاده بود این بازی…

    0
    0