عنوان ترسناک Iwaihime: Matsuri برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا معرفی شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲

عنوان ترسناکی که هفته گذشته شرکت Nippon Ichi Software سایت تیزری برای آن ایجاد کرده، یک رمان تصویری ژاپنی در سبک وحشت به نام Iwaihime: Matsuri بوده، که قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شود.

سازنده این عنوان آقای Ryukishi07 (نام هنری) بوده که پیش از این عناوین Higurashi When They Cry و Umineko When They Cry را نیز، در کارنامه خود داشته است.

عنوان Iwaihime: Matsuri، پورت رمان تصویری با همین نام بوده که سال گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان بیان کننده داستانی غم‌انگیز و هولناک در مورد یک نفرین بوده، که طراحی تصاویر آن را هنرمند معروف کینا کازوهارو (Kina Kazuharu) انجام داده است. در ادامه می‌توانید جزییاتی از داستان این عنوان را مطالعه کنید.

Hajakenshou. (به معنی) نابود کردن شیطان و افشای حقیقت.

گفته شده که در هر نسل پس از رسیدن به یک سن خاص، تمامی پسران خانواده Susuhara، خانه را ترک کرده و مستقل می‌شوند. پس از آن، تنها با اتکا کردن به خودشان، آن‌ها بدن و روح خود را پرورش داده تا آنکه به عنوان یک بزرگسال پذیرفته شوند. پس به همین دلیل من خود را برای این روز آماده کرده بودم، و چیزهای زیادی یاد گرفتم تا آماده تنها زندگی کردن باشم.

دبیرستان کمال گرایانه Susuda. مدرسه جدید من. برنامه اصلی من آن بود که از سال اول به این مدرسه بیایم، نه آنکه در سال دوم به آن انتقالی بگیرم. زندگی در مدرسه راحت و حتی لذت بخش است. همه در کلاس A-2 خوش می‌گذرانند. فقط آن دختر… Toe Kurokami نیز در کلاس وجود دارد. حتی گفتن کلمات «عجیب و غریب» هم برای توصیف او بسیار کم است. همیشه آن عروسک ژاپنی را در آغوش دارد و حتی یک ثانیه آن را رها نمی‌کند. بعضی‌ها می‌گویند که آن یک عروسک نفرین شده است، که وقتی کسی نگاه نمی‌کند موهایش بلند می‌شود. اما در حقیقت آن فقط یک عروسک عجیب بوده که هیچ چیز خاصی در موردش وجود ندارد. با این وجود، شاید ملاقات من با آن دختر کار سرنوشت بوده…. نه، حتما کار سرنوشت بوده است.

مجله Dengeki Playstation در گزارش آنلاین خود تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان اعلام نکرده، هرچند احتمالا تاریخ عرضه این عنوان در جدیدترین شماره از این مجله ذکر شده است. از این رو منتظر انتشار اطلاعات جدید از عنوان Iwaihime: Matsuri، پس از عرضه مجله Dengeki Playstation باشید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید