نسخه‌های غربی Ultimate Ninja Storm Trilogy و Legacy پاییز امسال عرضه خواهند شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، اعلام کرده که نسخه‌های غربی دو عنوان Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy، پاییز امسال در دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد.

خریداران کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy، چهار عنوان زیر از سری Ultimate Ninja Storm را دریافت خواهند کرد.

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto

عناوین ذکر شده، شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آنان چون شخصیت‌ها، لباس و بخش‌های داستانی جدید، خواهند بود. نسخه غربی این کالکشن قرار است به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی در مناطق اروپا و آمریکای شمالی عرضه شود. نسخه‌های فیزیکی این عنوان شامل یک قاب فلزی، کتاب هنری از سری Naruto و یک دیسک مخصوص از انیمه این سری عناوین خواهد بود.

از سوی دیگر کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy، تنها به صورت دیجیتالی قابل تهیه بوده و شامل عناوین زیر است.

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

هر یک از عناوین ذکر شده به صورت جداگانه نیز قابل خریداری خواهند بود. شایان ذکر است که این دو کالشکن تنها نسخه‌های اصلی از سری عناوین Ultimate Ninja Storm را در خود داشته و دو نسخه فرعی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations و Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution، برای پلتفرم‌های نسل حاضر منتشر نخواهند شد.

در کشور ژاپن، کالکشن Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy قرار است به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی، در تاریخ ۲۷ جولای (۵ مرداد) برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این دو کالکشن توسط شرکت باندای نامکو را مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید