DiRT 4 در زمان انتشار از پلی‌استیشن وی-آر پشتیبانی نخواهد کرد

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵

تیم Codemasters با ارائه قابلیت پلی‌استیشن وی-آر برای DiRT Rally کار بزرگی انجام دادند (DiRT Rally ابتدا در زمان انتشارش برای پلی‌استیشن۴ در آپریل ۲۰۱۶ بدون پشتیبانی از قابلیت وی-آر عرضه شد و بعدا این قابلیت بصورت بسته‌الحاقی پولی به بازی اضافه شد)، اما توقع چنین کاری را برای DiRT4 نداشته باشید. حداقل نه در زمان انتشار بازی!

Codemasters چندی پیش دریکی از ویدیوهای بازی در یوتیوب مشغول پاسخگویی به سوالات هواداران بود که شخصی در مورد قابلیت پلی‌استیشن وی-آر DiRT4 سوالی پرسید. Codemasters در پاسخ گفت:

DiRT4 در زمان انتشار از پلی‌استیشن وی-آر پشتیبانی نخواهد کرد، تمرکز اصلی ما برروی خود بازی است و در تلاشیم تا بهترین خروجی ممکن را ارائه دهیم. در هرصورت موضوع وی-آر چیزی است که بعد از عرضه بازی درموردش فکر خواهیم کرد. نگران نباشید – ما شمارا در جریان خبرهای آتی قرار خواهیم داد.

بنابراین قابلیت وی-آر از همان ابتدا در دسترس نخواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که در مدت زمان اندکی پس از انتشار بازی شاهد اضافه شدن این ویژگی باشیم. گرچه این قابلیت ممکن است بصورت رایگان و در قالب یک بروزرسانی عرضه شود و یا مانند DiRT Rally بعنوان یک بسته‌الحاقی پولی باشد. قاعدتا همه ما ترجیح می‌دهیم این قابلیت بصورت رایگان در دسترس قرارگیرد نه با پرداخت هزینه، در هرصورت باید منتظر ماند و دید.

بازی DiRT4 قرار است در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۷ (مصادف با ۱۹ خرداد ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید