اطلاعات جدیدی از عنوان Operation Babel: New Tokyo Legacy منتشر شد

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷

شرکت NIS America اطلاعات تازه‌ای از طرح کلی، سیستم مبارزات و سیستم قدرت‌دهی عنوان نقش‌ آفرینی Operation Babel: New Tokyo Legacy، منتشر کرده است.

در ادامه می‌توانید جدیدترین اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مشاهده نمایید.

  • طرح کلی بازی

شما بازی را در نقش یک دانش‌آموز عادی آکادمی Hinowa آغاز کرده، تا آنکه برای پیوستن به گروه ضربت مخصوص Xth Squad، انتخاب می‌شوید. شهر توکیو هم‌اکنون به صورت کامل تخریب شده و موجودات وحشی مختلفی در هزارتوی باقی مانده از شهر، به مردم بی‌گناه حمله‌ور می‌شوند. این وظیفه شما بوده تا این موجودات را متوقف کنید!

از جمله پیشرفت‌های ایجاد شده در Operation Babel، می‌توان به بهبود درجه سختی این عنوان و اضافه شدن مکانیزم جدید Cross Blood System، اشاره داشت.

  • سیستم‌های مبارزات

در ادامه می‌توانید سیستم‌های متفاوتی که در طول مبارزات با آنان برخورد خواهید داشت را مشاهده کنید.

Unity Skills (توانایی‌های یگانگی)

Unity Skills توانایی‌های مخصوصی هستند که به هنگام همکاری تمامی اعضای تیم، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. سه نوع Unity Skills متفاوت در بازی وجود دارند: شجاعت، جادو و آکادمی. توانایی‌های Unity Skills خود را به موقع اجرا کرده تا میزان آسیب‌ رسانی آن‌ها را به بالاترین حد ممکن برسانید.

افزایش قدرت مهارت‌ها و طلسم‌ها

یک ویژگی اضافه شده کاملا جدید به عنوان Operation Babel: New Tokyo Legacy، که با افرودن گزینه تجهیز طلسم یا مهارت‌های مختلف با یک آیتم، قدرت طلسم و مهارت مورد نظر را بیش از پیش افزایش می‌دهد. صرف‌نظر از کد خونی (Blood Code) همراهان، طلسم یا مهارت انتخاب شده قابلیت استفاده از توانایی به دست آمده به واسطه یک آیتم مخصوص را خواهد داشت.

سیستم Rise & Drop (صعود و سقوط)

همانند عنوان Operation Abyss، هر چه در مبارزات بیشتری پیروز شوید، هزارتوی شهر نیز دشوار‌تر خواهد شد. با اعمال سیستم Rise & Drop، بازیکنان به خوبی درک خواهند کرد که افزایش میزان خطر، برابر است با شانس بیشتر برای دریافت یک پاداش بهتر.

  • قدرتمند کردن

بهبود، درمان و افزایش سطح: اگر زندگی همراهان شما در خطر است، شما همیشه گزینه عقب‌نشینی و برگشتن به آزمایشگاه پزشکی را خواهید داشت، جایی که در آن می‌توانید وضعیت افراد خود را بهبود بخشیده و آنان را درمان کنید. شما همچنین با شرکت در مبارزات EXP بدست آورده، که می‌توانید از آن‌ها برای بالا بردن سطح کد خونی خود استفاده کنید. بالا بردن سطح کد خونی باعث باز شدن مهارت و طلسم‌های جدید خواهد شد.

ساخت آیتم‌های قوی‌تر: در میان آیتم‌های که پس از مبارزه از دشمنان دریافت می‌کنید، گاها سلاح و اجسام بدردنخوری پیدا خواهید کرد. پس از شناسایی آن‌ها، آیتم فوق‌الذکر به کد تبدیل می‌شود. شما می‌توانید از این کد‌ها برای ساخت سلاح و آیتم‌های قویتر استفاده کنید. با استفاده از این سیستم، شما قابلیت آن را خواهید داشت تا تمامی سلاح‌های محبوب خود را به صورت کامل قدرتمند نمایید.

عنوان Operation Babel: New Tokyo Legacy، هم‌اکنون در کشور ژاپن برای دارندگان پلتفرم پلی‌استیشن ویتا قابل دسترسی است. نسخه‌های غربی این عنوان نیز قرار است به ترتیب در تاریخ‌های ۱۶ و ۱۹ می (۲۶ و ۲۹ اردیبهشت)، در مناطق اروپا و آمریکای شمالی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید