تماشا کنید: تریلری جدید از The Surge منتشر شد

مهیار امیدی
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - 09:50

چندی پیش تریلری جدید از بازی The Sugre منتشر شد که جهت آشنایی بیشتر با سیستم Loot (غارت)، پیشنهاد می‌شود آن را مشاهده کنید.

بازی The Sugre، یکی دیگر از عناوین مورد انتظار سال جاری است که کم کم به تاریخ انتشار آن نیز نزدیک می‌شویم. حال به تازگی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، و دک‌۱۳ (Deck13) ، توسعه دهنده و ناشر عنوان The Surge، تریلری جدید از این عنوان منتشر کرده اند که تمرکز اصلی خود را بر روی قسمت غارت بازی داشته است.

طبق اطلاعات جدید در مورد این تریلر، بازیکنان وقتی تصمیم به مبارزه با یک دشمن با هدف غارت کردن در بازی می‌گیرند، دو راه را رو‌به‌روی خود خواهند داشت. اول یک مبارزه معمولی و تکه کردن قسمتی از اجزای بدن دشمن، یا یک مبارزه طولانی و نفس‌گیر برای دریافت مواد و تجهیزات جدید و کاربردی! یعنی اگر بازیکن بخواهد به تجهیزات و وسایل بهتر و قدرتمند تری دست‌یابد، می‌بایست با دشمنان بزرگ تر و قدرتمند تر دست‌و‌پنجه نرم کند. بازیکنان قادر هستند با بریدن اعضای بدن دشمنان از غارت کردن بهره کافی را ببرند.

طی صحبت‌های سازندگان در مورد این موضوع، بازیکنان باید در The Surge یک تعادل و بالانس خاصی بین ریسک خطر و پاداش داشته باشند که کاربرانی که در حفظ این تعادل، موفق باشند از هدایای بسیار خوبی بهره‌مند خواهند شد.

عنوان The Surge در تاریخ ۱۶ می، مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه آینده، با قیمت کامل ۵۹٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را نیز مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰P     |     دانلود با کیفیت ۴۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید