دو عدد انگشتر جدید، الهام گرفته از سری Dark Souls معرفی شد

۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸

به تازگی دو عدد انگشتر جدید، الهام گرفته از سری مشهور Dark Souls معرفی شده است که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فروشگاه Torch Torch، به تازگی دو انگشتر جدید را با الگوبرداری از سری بازی Dark Souls معرفی کرده است که واقعا برای طرفداران سینه‌چاک این سری هیجان انگیز است. اگر شما هم یکی از طرفداران این سری بازی باشید و تصاویر این دو انگشتر را مشاهده کنید، بدون شک تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهید گرفت. اما شاید دیدن قیمت این دو محصول، قابل خریداری برای همگان نباشد.

طبق اطلاعات منتشر شده از این خبر جدید، اولین انگشتر Havel’s Ring نام دارد که شما با استفاده از آن در بازی، قادر هستید موارد بیشتری را با خود حمل و یا انتقال دهید. دومین انگشتر Silvercat Ring می‌باشد که قدرت پرت شدن شخصیت اصلی بازی را از ارتفاعات، تا حدودی افزایش می‌دهد و در واقع بسیار کاربردی است.

اما در مورد قیمت این دو انگشتر باید گفت که هر دو محصول با قیمت ۱۵۵ دلار به صورت جداگانه قیمت دارند و انگشتر Silvercat Ring در تابستان سال جاری، و انگشتر Havel’s Ring در پاییز سال جاری عرضه و به فروش خواهند رسید. البته هم اکنون، این دو انگشتر در پنج سایز مختلف، قابل پیش‌خرید هستند.

در ادامه می‌توانید تصاویر این دو انگشتر جدید را مشاهده کنید:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید