Battlefield 1 – دایس تغییراتی را در عملیات Devil’s Anvil اعمال خواهد کرد تا کمتر آزاردهنده باشد

۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳

یکی از عملیات‌های بسته‌الحاقی They Shall Not Pass در Battlefield 1 نیازمند تقلای بسیاری است، استودیوی دایس برای اعمال تغییرات دست به کار شده است.

اولین بسته‌الحاقی Battlefield 1 با نام They Shall Not Pass اخیرا عرضه شد و شامل دو عملیات (Operation) جدید بود. یکی از آن‌ها Devil’s Anvil (چکش شیطان) بود که به چند دلیل به‌ طرز بخصوصی برای مهاجمان عذاب‌آور بود. اگر این بسته را تجربه کرده باشید متوجه خواهید شد که برای پیشروی بعنوان مهاجم، نبود Behemoth (کشتی/ بالون هوایی) و تکیه تنها بر نبرد پیاده‌نظام چقدر سخت خواهد بود و گاها غیرممکن!

اولین بخش عملیات که در ارتفاعات وردون (Verdun Heights) اتفاق می‌افتد، مشهور به داشتن پوشش کمی برای سنگرگیری است. خوشبختانه، دایس درحال تلاش برای ایجاد تغییرات بزرگی در Devil’s Anvil است. این تغییرات هم اکنون در مرحله تست هستند. یکی از این تغییرات این است که امتیاز بازی در مسابقات ۶۴ نفره Devil’s Anvil از ۲۵۰ به ۳۵۰ افزایش خواهد یافت. اسلحه Howitzer نیز برای مهاجمان پنج دقیقه بعد از شروع بخش اول (ارتفاعات وردون) در دسترس خواهد بود. همچنین دایس تغییراتی در نقشه بازی برای ایجاد سنگرهای بیشتر انجام داده است، محل شروع بازی مدافعان را تغییر داده تا مهاجمان فضای بیشتری برای فرار از محل شروع خود داشته باشند. همچنین، زمان موجود شدن کلاس‌های ویژه برای مهاجمان جهت افزایش شانس پیروزیشان به صفر تغییر یافت.

این تغییرات هم‌اکنون در مرحله تست هستند و ممکن است تا زمان انتشار مجددا شامل تغییرات شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید