گیفت کارت
گیفت کارت

دو بازی دیگر به‌سرویس EA Access اضافه خواهند شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۸

امروز شرکت الکترونیک آرتز به‌صورت رسمی اعلام داشت که دو بازی جدید به سرویس EA Access کنسول ایکس‌باکس وان و سرویس Origin رایانه‌های شخصی اضافه خواهد شد.

کتابخانه بازی‌های EA Access با اضافه شدن دو عنوان جدید بزرگ‌تر از همیشه شد. Dragon Age: Origins و Medal of Honor: Airborne دو بازی بعدی رایگان شده خواهند بود. پیش‌تر هم شاهد رایگان شدن بازی FIFA 17 بودیم.  این دو بازی قرار است بین آپریل و ژوئن در دسترس قرار گیرند. FIFA 17 در یکم اردیبهشت ماه در دسترس خواهد بود.

هم‌اکنون بیش از ۳۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است و الکترونیک آرتز قصد دارد تا این عناوین را بیش از ۴۰ بازی برساند. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدودتر از نسخه کنسولی خود است.

برای دریافت بازی‌‌ها پس از اضافه شدن به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قابل خریداری است و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌مندی از بازی‌های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

در چند ماه گذشته شاهد اضافه شدن بازی‌هایی چون NHL 17 و Madden 17 درکنار Star Wars Battlefront و ‌FIFA 17 بودیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید