کارگردان Nioh: احتمال ساخت دنباله برای این بازی وجود دارد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، پلتفرم ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵

چندی پیش شاهد انتشار بازی Nioh به بازار بودیم؛ این عنوان که مدت زمان زیادی در دست ساخت و توسعه بوده و مراحل ساخت عجیبی را پشت سر گذاشته و از سری Souls که توسط استودیوی صاحب سبک «From Software» الهامات زیادی گرفته است، توانست تحسین منتقدان و بازیکنان را برانگیزاند و به یکی از بهترین عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ تبدیل گردد.

با این وجود انتظار نمی‌رود که شرکت «Koei Tecmo» به این زودی‌ها از دنباله‌ی این بازی موفق رونمایی کند. در گفتگو با مجله‌ی ژاپنی «فامیتسو»، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، کارگردان بازی Nioh، در خصوص احتمال ساخت دنباله برای این عنوان به صحبت پرداخت. وی یادآورد شد که اگرچه ساخت دنباله برای این بازی که نه تنها در بازار ژاپن بلکه در بازارهای سراسر جهان عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته ، در دست بررسی است اما هنوز چیزی قطعی نشده است. به عبارت دیگر، ساخت دنباله برای بازی Nioh در حال تصمیم‌گیری و ارزیابی است اما هنوز مراحل توسعه‌ی اولیه‌ی آن توسط استودیوی «Team Ninja» آغاز نشده است.

بنابراین، به احتمال بسیار زیاد روزی شاهد عرضه شدن دنباله‌ی این بازی خواهیم بود؛ چراکه جهان خلق شده توسط استودیوی «Team Ninja» به قدر کافی جهت روایت داستان‌هایی دیگر، غنی است. بازی Nioh در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش شرکت «Koei Tecmo» اظهار داشت که موفقیت این عنوان در بازارهای غربی، آن‌ها را مجاب به توجه بیشتر به این بازار کرده است و این شرکت در حال بررسی شرایط برای عرضه‌ی دیگر بازی‌های بزرگ خود در اروپا و آمریکای شمالی است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 7٫50 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید