گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دومین استارتاپ ویکند رفسنجان برگزار میشود

دومین استارتاپ ویکند رفسنجان برگزار میشود

دومین دوره استارتاپ ویکند رفسنجان در ادامه ی برگزاری موفق اولین دوره  این رویداد ، به میزبانی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ۲۳ الی ۲۵ فروردین ماه در شهر رفسنجان برگزار می شود.

این دوره از رویدادتوسط انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر ، بین رشته ای بازی های رایانه  ای و رباتیک دانشگاه ولی عصر برگزار خواهد شد، همراه با کارگاه های آموزشی در طول رویداد ،اسکان رایگان برای شرکت کنندگان و همچنین یک اردو و بازدید دسته جمعی و جذاب از بزرگترین خانه خشتی جهان در روز آخر.

در ابتدای روز اول شرکت کنندگان ایده های خود را مطرح می کنند و به توضیح و تشریح آن ها می پردازند و سپس تیم های خود را تشکیل داده و شروع به کار می کنند. در روز دوم تیم ها با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه میدهند تا همراه با راهنمایی و کمک مربیان متخصص و مشورت با آنها یک نمونه اولیه از محصول یا کالای خود را آماده کنند تا ایده خود را اجرایی و تکمیل کنند. سپس با شروع روز سوم تیم ها تلاش خود برای تولید نمونه ی اولیه محصولشان را ادامه میدهند و به جمع بندی کار خود میپردازند تا با یک ارائه خوب به هیات داوران در مراسم اختتامیه بتوانند به عنوان یکی  از تیم های منتخب ، ضمن تقدیر ، جوایز و حمایت های در نظر گرفته شده را از آن خود کنند و همچنین نظر برخی از سرمایه گذاران حاضر را نیر برای ادامه کار خود جذب کنند. اما برنده واقعی این رویداد کسانی هستند که تیم خود را در ادامه حفظ کرده و کار تیمی خود را ادامه دهند تا بتوانند استارتاپ خود را بنیان بگذارند.

استارتاپ ویکند رفسنجان برای کاربران سایت  گیمفا تخفیف ویژه ی ۶۰ درصدی در نظر گرفته است که تا تاریخ ۲۰ فروردین می توانید با مراجعه به  صفحه رویداد در لینک زیر و استفاده از کد تخفیف swr2gamefaثبت نام خود را انجام دهید. فرصت را از دست ندهید.

http://evand.com/events/swvaliasr

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت