جدیدترین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare معرفی شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸

چندی پیش، جدیدترین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare با نام Continuum به صورت رسمی معرفی شد.

بعد از انتشار اولین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare با نام Sabotage، حال سازندگان قصد انتشار یک بسته الحاقی دیگر با نام Continuum را دارند که چندی پیش به صورت رسمی معرفی و اطلاعاتی از آن منتشر شد.

طبق این اطلاعات جدید، بسته الحاقی Continuum شامل ۴ نقشه جدید برای این عنوان خواهد بود که اولین آن Turista نام دارد و در یک استراحت‌گاه در بدن اسکلت یک موجود بزرگ و عظیم الجثه است. در نقشه دوم یعنی Scrap، شما باید در یک پایگاه احداث شده در ماه با دیگر بازیکنان به مبارزه بپردازید. Archive نام سومین نقشه موجود در این بسته الحاقی جدید است که بدون شک مبارزه در یک نمایشگاه زیبا در این نقشه، می‌تواند لذت بخش باشد. اما آخرین نقشه Excess نام دارد که از نقشه Rust در بازی Modern Warfare 2 الهام گرفته و در حد و اندازه ای کوچک تر ساخته شده است.

همچنین به تازگی اکتیویژن (Activision)، تریلری از نقشه Shaolin Shuffle Zombies منتشر کرده و در مورد آن گفته این نقشه جدید، در دهه ۷۰ میلادی و در شهر نیوورک روایت می‌شود.

پیرامون همین موضوع بازیگران نام آشنایی مثل پم گریر (Pam Grier) بازیگر فیلم Jackie Brown ، ساخته شده در سال ۱۹۹۷ از کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino)، پاول روبنز (Paul Reubens) بازیگر فیلم‌هایی مثل Pee-wee’s Big Holiday و Gotham، ست گرین (Seth Green) بازیگر فیلم‌هایی مثل Robot Chicken و Austin Powers، جی فرو (Jay Pharoah) بازیگر فیلم‌هایی مانند Saturday Night Live و Ride Along ، ساشیر زاماتا (Sasheer Zamata) ، ایفای نقش کرده در عناوینی مانند Saturday Night Live و Inside Amy Schumer،، در این فصل جدید، بازی خواهند کرد.

بسته الحاقی جدید Continuum ساخته شده برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare ، در ۱۸ آپریل مصادف با ۲۹ فروردین ماه جاری، با قیمت ۱۵ دلار برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و به علت وجود قرار دادی میان شرکت سونی و اکتیویژن، این بسته بعدا و با تاخیر برای بقیه پلتفرم‌ها (رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان) عرضه خواهد شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید