به زودی اطلاعاتی جدید از Crackdown 3 منتشر خواهد شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲

هر چه از سال ۲۰۱۷ بیشتر می‌گذرد، این موضوع بیشتر ثابت می‌شود که امسال یکی از پر بار‌ترین سال‌ها در دنیای بازی‌های رایانه‌ای است.

از آخرین باری که خبری از بازی Crackdown 3 منتشر شد، مدت‌ها می‌گذرد اما به نظر می‌رسد که این موضوع به زودی تغییر خواهد کرد. طبق یکی از توییت‌هایی که در صفحه رسمی توییتر این بازی اعلام شد، اطلاعات جدیدی از این بازی که انحصاری ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌باشد، منتشر خواهد شد. توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که:

به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۷ سالی پر بار و عالی باشد. اطلاعات جدید از Crackdown 3 در راه هستند و ما آماده‌ایم تا انفجار به راه بیاندازیم.

در صفحه توییتر این بازی توسط یکی از کاربران پرسیده شد که آیا ممکن است اخبار جدید از Crackdown 3 در روز پنجشنبه منتشر شود و این رویداد همزمان با اطلاعاتی باشد که از پروژه اسکورپیو نمایش داده خواهد شد؟ توسعه دهنده این بازی در این رابطه توضیح داد:

ما وارد مسائلی که دیگر تیم‌ها در ارتباط با بازی‌هایشان انجام می‌دهند نخواهیم شد اما اخبار Crackdown لحظات خوشی را برای بازی‌بازان در ماه‌های آینده رقم خواهد زد.

عبارت “ماه‌های آینده” می‌تواند به رویداد E3 اشاره داشته باشد، که در ماه ژوئن برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است، کنفرانس خبری مایکروسافت در این رویداد بعد از ظهر روز یک‌شنبه یازدهم ژوئن خواهد بود. که این برنامه، امسال زودتر از سال‌های قبل است. در سال‌های قبل کنفرانس خبری مایکروسافت صبح روز دوشنبه برگزار می‌شد.

انتظار می‌رفت بازی Crackdown 3 یا حتی نسخه آزمایشی آن در سال ۲۰۱۶ منتشر شود اما بعد‌ها مایکروسافت به چند دلیل آن را تا سال ۲۰۱۷ به تأخیر انداخت. اول این‌ که مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت یعنی آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، گفت که این بازی جهان آزاد در سال ۲۰۱۶ منتشر نخواهد شد به این دلیل که بازی‌هایی که این شرکت برای تعطیلات در نظر گرفته بود بازی‌های بسیار زیادی بودند و دیگر جایی برای این بازی وجود نداشت. بعد‌ها رئیس استودیوی مایکروسافت یعنی شانون لافتیس (Shannon Loftis)، اعلام کرد که این تأخیر به دلیل نیاز این بازی برای صرف زمان بیشتر است تا نواقص و مشکلات آن در بخش کمپین به طور کامل برطرف شوند. همچنین اعلام شده است که این بازی با کیفیت ۴k بر روی پروژه اسکورپیو اجرا خواهد شد و تا تعطیلات امسال و یا زودتر به انتشار خواهد رسید.

بازی Crackdown 3 توسط Reagent Games در دست توسعه قرار دارد و تحت کنترل و راهنمایی مرد کهنه کارِ Crackdown یعنی دیوید جونز (David Jones) نیز می‌باشد تا با همکاری تیم سازنده بهترین بازی این سری را برای کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به انتشار برسانند. در ادامه این خبر می‌توانید چند تصویر از این بازی را مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید