لیست تخفیفات این هفته کاربران گلد ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ اعلام شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸

شما دوست دارید کدام یک از بازی‌های این هفته را با تخفیف دریافت کنید؟ مایکروسافت پیشنهادات ویژه‌ای برای شما دارد.

مایکروسافت لیست آخرین تخفیفاتی که برای کاربران گلد ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ در نظر گرفته شده است را اعلام کرد. برای کاربران ایکس‌باکس وان برخی از این تخفیفات شامل بازی‌های Deadpool (با قیمت بیست دلار)، Rory McIlroy PGA Tour (با قیمت ۹٫۹ دلار)، و EA Sports UFC 2 (با قیمت شانزده دلار) می‌شوند. علاوه بر این‌ها بازی Homefront: The Revolution (با قیمت پانزده دلار) و همینطور بسیاری از محتویات الحاقی آن نیز با تخفیف همراه شده‌اند. در عین حال بازی Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (با قیمت شانزده دلار) نیز در لیست تخفیفات این هفته کاربران گلد ایکس‌باکس قرار گرفته است. برخی دیگر از تخفیفات این هفته برای کاربران گلد ایکس‌باکس وان شامل بازی‌های Pool Nation FX (با قیمت هفت دلار)، Mekazoo (با قیمت ۱۳٫۴ دلار) و Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (با قیمت ۳٫۷۵ دلار) می‌شود.

اما می‌رویم به سراغ ایکس‌باکس ۳۶۰؛ بازی‌های Conan (با قیمت ۳ دلار)، Destroy All Humans: Path of the Furon (با قیمت دو دلار)، Sid Meier’s Civilization Revolution (با قیمت نه دلار)، و Worms Ultimate Mayhem (با قیمت ۲٫۵ دلار) این هفته با تخفیف همراه شده‌اند.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس، از تمامی تخفیفات ارائه شده این هفته برای کاربرانی که از سرویس گلد بر روی ایکس‌باکس وان و یا ایکس‌باکس ۳۶۰ خود استفاده می‌کنند مطلع شوید. از دیگر اخبار مربوط به ایکس‌باکس می‌توان به این اشاره کرد که مدتی پیش دو بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی شده ایکس‌باکس وان از نسل قبل اضافه شدند که با مراجعه به این آدرس می‌توانید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. همچنین مدتی قبل لیست بازی‌های رایگان این ماه کاربران گلد ایکس‌باکس اعلام شدند که این خبر را نیز می‌توانید با مراجعه به آرشیو سایت گیمفا به طور کامل مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید