دروغ سیزده:‌ GTA VI معرفی شد… Star City

۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶

درست خوانده اید! راک استار GTA VI را با نام Star City معرفی کرد. چه خبری می تواند بهتر از این باشد که بدانیم بعد از معرفی Red Dead Redemption 2 حالا نسخه ششم شاهکار GTA نیز معرفی شده است. راک استار که سال قبل نیز با معرفی ناگهانی Red Dead Redemption 2 همه را شوکه کرد ساعتی قبل نیز با معرفی نسخه ششم سری فوق محبوب GTA صنعت بازی را در شوک فرو برد تا از هم اکنون تمامی صحبت ها و بحث های وبسایت های معتبر خبری دنیا به معرفی این عنوان اختصاص یابد و بحث و گمانه زنی ها در مورد آن شروع شود. راک استار به مانند Red Dead Redemption 2 این بار نیز با یک تصویر این کار را انجام داد و به هیچ وجه جزییات زیادی را در مورد این عنوان از خود بروز نداده است و تنها نکته مهم و مبهم در مورد این بازی نام شهر استار سیتی است که مشخص نیست چرا و چطور این نام برای نسخه ششم GTA انتخاب شده است. در تصویر منتشره از بازی شاهد لوگو و نام بازی هستیم که در پشت آن تصویری محو و نامشخص از یک شهر به چشم می خورد که هنوز جز نام ان که گویا استارسیتی خواهد بود چیز دیگری نمی دانیم.

صحبت ها حاکی از این است که برای انتشار این بازی حداقل باید تا اواخر ۲۰۱۸ صبر کنیم و کار ساخت ان بلافاصله بعد از انتشار نسخه پنجم آغاز شده است. راک استار اعلام کرده است که به زودی خبرهای تکمیلی و بیشتری را در این مورد در اختیار منابع معتبر گیمینگ قرار خواهد داد. بدون شک این خبر میتوانید یکی از بزرگترین اخبار منتشر شده در سال جاری و حتی بزرگتر از خبر ساخت Red Dead Redemption 2 نیز باشد. در هر شکل به زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد و باید منتظر انواع و بحث ها و گمانه زنی ها در مورد معرفی این بازی و جزییات بیشتر ان باشیم. اما تا آن موقع می توانیم با همین خبر خوشحال باشیم که می دانیم نسخه ششم یکی از شاهکارهای تاریخ بازی های رایانه ای در حال ساخت است.

به‌روزرسانی: خبری از معرفی GTA VI نیست و تنها دروغ سیزده ما به شما بود! گیمفا سیزده خوشی را برای شما در کنار خانواده‌تان آرزومند است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید