گیفت کارت
گیفت کارت

جدیدترین بروزرسانی عنوان For Honor منتشر شد

۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴

چندی پیش، جدیدترین بروزرسانی عنوان For Honor منتشر شد و هم اکنون این بروزرسانی جدید برای پلفترم‌ های مقصد قابل دریافت می‌باشد.

کاربران بازی محبوب For Honor که یکی از جدیدترین ساخته‌های شرکت یوبی سافت نیز می‌باشد، هم اکنون می‌توانند جدیدترین بروزرسانی این بازی را دریافت کنند.  اکنون این آپدیت جدید برای پلتفرم‌ های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، قابل دسترسی است و در ادامه جزئیات این بروزرسانی جدید را مشاهده خواهید کرد.

طی این اخبار جدید، نقشه River Fort برای عنوان For Honor منتشر شده است که کاربران می‌توانند در بخش چندنفره این عنوان این نقشه جدید را تجربه کنند. البته قابل ذکر است که قبلا این نقشه برای این بازی قابل دسرتسی بود ولی سازندگان در طی آپدیت‌های قبلی، آن را حذف کردند. البته طی این صحبت‌های جدید، نقل شده اگر بازخورد های حاصل از این نقشه جدید از سوی کاربارن مثبت باشد، به‌زودی شاهد انتشار نقشه High Fort هم خواهیم بود.

در این بروزرسانی جدید بازی For Honor، میزان استیل های دریافتی بازی نیز افزایش داشته است:

  • افزایش ۲۵ درصدی استیل دریافتی عمومی
  • افزایش ۳۳ درصدی استیل دریافتی از Daily Orders ها
  • افزایش استیل دریافتی از Community Orders ها (۱۰۰۰-۵۰۰ به ۲۰۰۰ استیل)
  • افزایش ۵۰ درصدی استیل دریافتی از Side Orders ها

در ادامه در این بروزرسانی جدید، امکانات شخصی‌سازی جدیدی برای قهرمان ها نیز در دسترس قرار گرفته که از مهم ترین آن ها می‌توان به پوشش Battlefield Chic برای شوالیه ها (Knights) ، پوشش‌های Death Ravens برای وایکینگ ها (Vikings) و پوشش‌های Death Blossoms برای سامورایی ها (Samurai)، نیز اشاره کرد.

همچنین همان طور که اطلاع دارید، سرور های این بازی در ۸ فروردین یعنی ۲۸ مارس، دچار مشکلاتی شده بود که سازندگان بازی For Honor، برای پوشاندن این مشکلات، یک هدیه جدید برای کاربران بازی در نظر گرفته که یک بسته Champion Status به مدت ۳ روز بوده و هم اکنون قابل دریافت است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید