گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ آغاز نسخه آزمایشی بازی Quake Champions مشخص شد

۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۲
تاریخ انتشار نسخه آزمایشی بازی Quake Champions مشخص شد.

بنابذ اعلام شرکت بازیسازی id Software، تنها یک هفته تا آغاز نسخه آزمایشی محدود بازی Quake Champions باقی مانده است. این نسخه آزمایشی محدود قرار است پنجشنبه آینده در تاریخ ۶ ماه آوریل ( ۱۳ فروردین ) توسط یک گروه اولیه از آزمایش گنندگان برگزار شود. گفتنی است که تعداد بازیکنان شرکت کننده در این نسخه آزمایشی مشخص نیست اما به تدریج بازیکنان بیشتری قادر خواهند بود این نسخه از بازی را تجربه کنند، همچنین کسانی که مایل به ثبت نام در این نسخه آزمایشی هستند می‌توانند از این قسمت اقدام نمایند.

شرکت id Software قهرمان دیگری از این بازی به نام Anarki را معرفی کرده است که از بازی Quake III Arena بازگشته‌ است. این قهرمان هاوربرد مختص به خود را داراست و از سریع ترین قهرمانان بازی شناخته میشود.

توانایی فعال این قهرمان Health Injection می باشد که به او امکان درمان خود را می دهد اما نمی‌تواند دیگر یاران خود را مداوا کند و توانایی پنهان او Hoverboard Air Control نام دارد که نسبت به دیگر قهرمان‌ها به او اجازه مانور سریعتری در هوا را می‌دهد، همچنین توانایی strafe-jumps که سرعت او را به مراتب بیشتر میکند نیز برای این قهرمان طراحی شده است.

بازی Quake Champions به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت، هرچند افرادی که مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی به امکانات و آیتم‌های خاص درون بازی هستند می‌توانند به اختیار این کار را انجام دهند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید