آیا در E3 2017 شاهد رونمایی از Bloodborne 2، Resistance 4 و Batman جدید خواهیم بود؟

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵

کمتر از دو ماه دیگر نمایشگاه E3 2017 کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد و شاهد برگزار شدن کنفرانس‌های خبری شرکت‌های مطرح صنعت بازی‌های ویدئویی خواهیم بود. مطابق رسم هر ساله، پیش از برگزاری این نمایشگاه، منابع خبری و آگاه مختلف، پیش از اعلام رسمی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، اطلاعات زیادی از برنامه‌های این شرکت‌ها را لو می‌دهند. به تازگی وب‌سایتی فهرستی از بازی‌های تائید شده برای نمایش در این نمایشگاه را منتشر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اخیراً وب‌سایت UP2Play فهرستی از بازی‌هایی که ظاهراً برای نمایش در جریان رویداد E3 سال جاری میلادی تائید شده‌اند را منتشر کرده است که از جمله نام‌های مطرح آن می‌توان به بازی‌های معرفی نشده‌ی Bloodborne 2، Resistance 4 و همچنین نسخه‌ی جدید سری بازی‌های محبوب Batman اشاره کرد.

فهرست مذکور که از این نشانی می‌توانید آن را به صورت کامل بررسی کنید، شامل عناوین نام آشنای دیگری از جمله Red Dead Redemption 2، Destiny 2، Ace Combat 7، Marvel vs. Capcom Infinite، Star Wars Battlefront 2، Super Mario Odyssey و FIFA 18 و چندین نام دیگر می‌شود. اگرچه در این فهرست شاهد نام‌های بازی‌های معرفی نشده‌ی زیادی از جمله The Evil Within 2، Bloodborne 2، Resistance 4، Project Oscar (که ادعا شده یکی از پروژه‌های استودیوی محبوب Sucker Punch Productions است)، نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ سری Assassin’s Creed و همچنین نسخه‌ی جدید سری محبوب Batman نیز هستیم.

اگرچه در این لحظه تائید صحت این گزارش واقعاً کار سختی است و باید برای کسب اطلاعات بیشتر منتظر اطلاعیه‌های رسمی ناشرین و همچنین نشر گزارش‌های بیشتر باشیم، اما در صورت حقیقی بودن این فهرست، یقیناً شاهد یکی از بهترین دوره‌های نمایشگاه E3 در چند سال اخیر خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید