Star Wars Battlefront 2 در خرده‌فروشی آمازون لیست شد

11 فروردین 1396 - 16:00

روز گذشته، شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به صورت رسمی اعلام کرد که نخستین تریلر بازی Star Wars Battlefront 2، در روز شنبه ۲۶ فروردین ماه (۱۵ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) و در جریان رویداد جشن سالگرد سری «جنگ‌های ستاره‌ای» منتشر خواهد شد. بنابراین از آنجایی که به رونمایی این عنوان نزدیک می‌شویم، بخش بریتانیای خرده‌فروشی آمازون، بازی Star Wars Battlefront 2 را در فروشگاه خود جهت پیش‌خرید در دسترس قرار داده و لیست کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دنباله‌ی بازی پربحث Star Wars Battlefront در حال حاضر در حال سپری کردن مراحل ساخت و توسعه‌ی خود است و انتظار می‌رود که در زمانی نامشخص در سال جاری میلادی منتشر گردد. اگرچه هنوز اطلاعاتی از این عنوان در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که بر خلاف قسمت قبلی آن، در Star Wars Battlefront 2 شاهد بخش تک‌نفره‌ی داستانی باشیم.

با این حال، بخش بریتانیای خرده‌فروشی آمازون، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Star Wars Battlefront 2 را با قیمتی معادل ۵۰ پوند و نسخه‌های کنسولی آن را به قیمت ۶۰ پوند جهت پیش‌خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

این خرده‌فروشی شناخته شده و مطرح، این بازی را برای عرضه بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در فروشگاه خود لیست کرده است. متاسفانه جزئیات بیشتری از این عنوان در صفحه‌ی مخصوصش در خرده‌فروشی ذکر شده در دسترس قرار نگرفته است. طرح روی جلد Star Wars Battlefront 2 در این خرده‌فروشی موقتی است، تاریخ انتشار آن نامشخص است و حتی اشاره‌ای به جوایز پیش‌خرید آن نیز نشده است.

در حال حاضر باید برای بدست آوردن جزئیات بیشتری پیرامون بازی Star Wars Battlefront 2 و تماشای نخستین پیش‌نمایش (تریلر) آن تا روز ۲۶ فروردین (۱۵ آوریل) صبر کنیم. گفته می‌شود که قرار است نخستین تریلر این عنوان در پنلی تحت عنوان «Galaxywide Premiere of Star Wars Battlefront II» در رویداد جشن سالگرد سری «جنگ‌های ستاره‌ای» به نمایش گذاشته شود. این بازی توسط سه استودیوی «EA DICE»، «Criterion Games» و «EA Motive» در دست ساخت و توسعه قرار دارد.

انتظار می‌رود که تا پیش از پایان سالی جاری میلادی شاهد انتشار بازی Star Wars Battlefront 2 باشیم و این احتمال می‌رود که این مهم همزمان با اکران گسترده‌ی فیلم Star Wars Episode VIII: The Last Jedi «جنگ‌های ستاره‌ای – قسمت هفتم: آخرین جدای» صورت بگیرد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش شرکت الکترونیک آرتز از وسعت و بخش تک‌نفره‌ی این بازی سخن گفت و اطلاعاتی پیرامون آن منتشر کرد. همچنین این احتمال می‌رود که در این نسخه بر خلاف قسمت قبلی آن شاهد حالت «Conquest» نباشیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید