بازی Destiny 2، نسخه‌ی کالکتور و دو بسته‌ی گسترش‌دهنده خواهد داشت

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰

بالاخره و پس از مدتها انتظار، استودیوی بانجی (Bungie) و شرکت اکتیویژن (Activision)، از بازی Destiny 2 به صورت رسمی و کامل رونمایی کردند. پس از ماه‌ها انتظار و حدس و گمان‌های فراوان و چند تیزر رسمی، روز گذشته نخستین تریلر رسمی این بازی منتشر شد که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید. در کنار مشخص شدن این نکته که بازی Destiny 2 برخلاف قسمت‌های قبلیَش، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد، به تازگی از نسخه‌های مختلف این بازی نیز رونمایی شده است. این نسخه‌های مختلف شامل نسخه‌ی کالکتور (Collector’s Edition)، نسخه‌ی محدود و انحصاری خرده‌فروشی گیم‌استاپ می‌شود. همچنین اعلام شده که قرار است دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ نیز برای این بازی در آینده دسترس قرار بگیرد.

مشابه دیگر نسخه‌های کالکتور بازی‌های ویدئویی، نسخه‌ی مخصوص بازی Destiny 2 نیز شامل ویژگی‌هایی هیجان‌انگیز هم برای خریداران نسخه‌ی دیجیتالی و هم نسخه‌ی فیزیکی آن خواهد بود؛ قیمت این نسخه معادل ۲۵۰ دلار است که گران‌ترین نسخه‌ی آن نیز محسوب می‌شود.

محتویات نسخه‌ی کالکتور بازی Destiny 2 به شرح زیر است:

  • بازی اصلی Destiny 2
  • کد بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی Destiny 2: به دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی این عنوان دسترسی داشته باشید. این بسته‌ها شامل ماموریت‌های داستانی جدید، فعالیت‌های مبتنی بر همکاری، بخش چند نفره رقابتی و همچنین سلاح‌ها، زره‌ها و ابزارهای بیشتر می‌شود.
  • کیف « Frontier Bag» بازی Destiny 2: کیفی که می‌توان آن را شخصی‌ساز کرد و در عین استفاده به عنوان یک کوله پشتی، به عنوان یک محافظ لپ‌تاپ‌های ۱۵ اینچی نیز از آن استفاده کرد.
  • کیت « Frontier» که شامل این موارد می‌شود: شارژر درگاه USB با پانل‌های خورشیدی که روشن نیز می‌شود – «Paracord» – پتوی خورشیدی
  • نسخه‌ای محدود از یک استیل بوک: کتابچه‌ای حاوی اسرار امپراتوری Cabal – تصاویری از کارت پستال‌های مبتنی بر بازی – Cabal Military Pawns
  • محتوای دیجیتالی ویژه: شمشیری افسانه‌ای – اظهار احساس بازیکن به شکلی افسانه‌ای – آرمی با مضمون امپراتوری Cabal

نسخه‌ی انحصاری خرده فروشی گیم‌استاپ، شامل محتوای کمتری در قیاس با محتوای نسخه‌ی کالکتور خواهد بود؛ این نسخه تنها شامل بسته‌های گسترش‌دهنده، استیل بوک و برخی محتوای فیزیکی اضافی از جمله مجسمه‌ی شخصیت Cayde-6 (که البته قابل پیش خرید نیز است) می‌شود. این نسخه از قیمت کمتری و معادل ۱۰۰ دلار برخوردار است.

لازم به ذکر است که کد بسته‌های گسترش‌دهنده، امکان دریافت هر دو بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی این عنوان را در اختیار خریداران آن قرار خواهد داد. اگرچه هنوز به صورت کامل از این بسته‌ها رونمایی نشده است، اما انتظار می‌رود که با بسته‌هایی مشابه بسته‌های قسمت اول Destiny طرف باشیم.

هر دو نسخه‌ی اشاره از این بازی، در روز جمعه ۱۷ شهریور ماه (۸ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهند گرفت. در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Destiny 2، اخیراً مشخص شده است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی شامل محتویات انحصاری زمانی خواهد بود که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این رابطه دست یابید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید