نخستین پیش‌نمایش Star Wars Battlefront 2 در ماه آپریل نشان داده می‌شود

۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

امروز شرکت الکترونیک آرتز به‌صورت رسمی اعلام داشت که نخستین پیش‌نمایش Star Wars Battlefront 2 در پانزدهم آپریل نشان داده می‌شود.

در پانزدهم آپریل در پنل طرفداران استاروارز با عنوان The Galaxywide Premiere of Star Wars Battlefront II شاهد نخستین پیش‌نمایش این بازی هستیم. این نمایش به‌صورت آنلاین نیز نشان داده می‌شود.

الکترونیک آرتز تقریبا یک سالی است که مشغول به گفتن از ویژگی‌های Battlefront بعدی است. از بخش داستانی تا وسعت دنیای بازی.

سری اول بازی Star Wars Battlefront توانسته بود به آمار فروش ۱۴ میلیون نسخه از بازی دست پیدا کند، دستیابی به این آمار از انتظارات شرکت الکترونیک آرتز برای این بازی شوتر نیز فراتر رفته بود. سری دوم بازی توسط استودیوی دایس با همکاری استودیوهای موتیو ساخته خواهد شد. عنوان Star Wars Battlefront 2 تنها پروژه ساخت مربوط به مجموعه استاروارز در شرکت الکترونیک آرتز نیست، استودیوی ریسپاون، سازنده بازی Titanfall در حال کار بر روی یک عنوان اکشن سوم شخص از این مجموعه است، همچنین سازندگان بازی Dead Space نیز به کارگردانی امی هنینگ ( کارگردان بازی Uncharted ) عنوانی از این مجموعه را در دست ساخت دارند.

Star Wars Battlefront 2 قرار است در پاییز ۲۰۱۷ منتشر شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید