تصویر لو رفته از اما استون در بازی Death Stranding، ساختگی است

۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰

هفته‌ی گذشته شاهد درز کردن تصویری از بازی مورد انتظار Death Stranding در سطح اینترنت بودیم که گفته می‌شد از تریلر جدید این بازی بدست آمده و به نمایش شخصیت زنی می‌پرداخت که شباهت بسیاری با اما استون (Emma Stone)، هنرپیشه‌ی مطرح این روزهای سینما و هالیوود، می‌پرداخت. در حال حاضر اما، نیبل (Nibel)، منبعی آگاه، اعلام کرده است که این تصویر ساختگی است و حضور اما استون در بازی Death Stranding حقیقت ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هفته‌ی گذشته، تصویری از یکی از شخصیت‌های بازی Death Stranding، ساخته‌ی جدید هیدئو کوجیمای افسانه‌ای برای کنسول پلی‌استیشن ۴، منتشر شد که گفته می‌شد، اما استون، ایفاگر نقش این شخصیت خواهد بود. اگرچه این برای اولین بار نبود که خبری مبنی بر حضور اما استون در این بازی منتشر شده است و تاکنون شایعات متعددی در این رابطه در سطح اینترنت پخش شده است؛ با این حال اما به تازگی حضور وی در بازی Death Stranding تکذیب شده است.

گفته می‌شود که این تصویر از برخی ویدئوهای آموزشی ساخت شخصیت‌های بازی Death Stranding بدست آمده است و شخصیت نمایش داده شده در این تصویر اما استون نیست. بنابراین اینطور که به نظر می‌رسد آن تصویر هیچ ربطی به تریلر جدید این بازی که احتمال می‌رود در جریان نمایشگاه E3 سال جاری میلادی به نمایش گذاشته شود، ندارد.

نیبل، که در یوتیوب فعالیت قابل ملاحظه‌ای دارد و به عنوان یکی از منابع آگاه صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌گردد، اعلام کرده است که آن‌ها اصلاً تصمیمی مبنی بر تقویت شایعات و گمانه‌زنی‌های حضور اما استون در بازی مورد بحث نداشته‌اند و این تصویر هیچ ارتباطی به همکاری احتمالی کوجیما با استون ندارد.

با این حال، و با وجود ساختگی بودن این تصویر، همچنان شایعات حضور اما استون در بازی Death Stranding در سطح اینترنت پخش می‌گردد و برای تائید یا تکذیب حضور وی باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی کوجیما بمانیم. بازی مورد انتظار Death Stranding، که همچنان تاریخ انتشار مشخصی ندارد، توسط کوجیما و در استودیوی شخصی‌اش تحت عنوان «Kojima Productions» در دست ساخت و توسعه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. اگرچه احتمال عرضه‌ی این عنوان برای رایانه‌های شخصی مدتی پس از انتشارش برای پلی‌استیشن ۴ وجود دارد؛ چراکه کوجیما در اوایل معرفی این بازی در این خصوص صحبت‌هایی کرده بود و به انتشار Death Stranding برای رایانه‌های شخصی علاقه نشان داده بود.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Death Stranding، چندی پیش تصویری از سوی کوجیما در شبکه‌ی احتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد که احتمال می‌رود بازسازی صحنه‌ای از داستان این عنوان با استفاده از اسباب‌بازی‌های لگویی باشد. همچنین شایعات حضور استفانی ژوستن (Stefanie Joosten) بار دیگر تقویت شد و این احتمال می‌رود که وی پس از حضور در پروژه‌ی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، بار دیگر به همکاری با کوجیما بپردازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید