The Hunter: Call of the Wild برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد

۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵

آوالانچ استودیوز (Avalanche Studios)، توسعه دهنده‌ی سری بازی‌های Just Cause، تصمیم دارد دیگر بازی خود یعنی The Hunter: Call of the Wild را که پیش از این برای رایانه‌های شخصی منتشر گردیده است، برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه کند.

این بازی جهان باز (Open-Wold)، سال گذشته‌ی میلادی برای رایانه‌های شخصی با قیمتی معادل ۳۰ دلار در دسترس قرار گرفت؛ اگرچه این عنوان از خریدهای درون برنامه‌ای نیز پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود که نسخه‌ی کنسولی The Hunter: Call of the Wild به صورت مشابه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن منتشر شود. این بازی قرار است تا اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌های ذکر شده منتشر گردد، اگرچه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است.

بازی The Hunter: Call of the Wild در اصل توسط استودیوی « Expansive Worlds» توسعه یافته و شرکت آوالانچ نیز ناشر آن است. طبق گفته‌های قبلی آوالانچ، این بازی بهترین عنوانی است که طرفداران می‌توانند در زمینه‌ی شکار حیوانات تجربه کنند و ویژگی‌های زیادی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. بازیکنان می‌توانند با روش‌های متفاوت و سلاح‌های گوناگون، به شکار انواع حیوانات از جمله گوزن‌ها، خرس‌ها، گاومیش‌های کوهان‌دار آمریکایی و انواع و اقسام پرندگان بپردازند. این بازی شامل انواع آب‌ و‌ هوا و همچنین چرخه‌ی روز و شب می‌شود. از جمله دیگر ویژگی‌های جالب این عنوان می‌توان به سیستم باد، که عطر و بوی شخصیت اصلی را در محیط پخش می‌کند، اشاره کرد.

در کنار بخش تک نفره، بازی The Hunter: Call of the Wild شامل بخش‌های چند نفره و حالت‌های رقابتی متعددی می‌شود که تا هشت بازیکن به صورت همزمان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

The Hunter: Call of the Wild در اصل دنباله‌ی بازی The Hunter محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۹ میلادی روانه‌ی بازار گردید. The Hunter: Primal، دیگر بازی این سری، در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی منتشر گردید که به صورت ویژه به شکار دایناسورها می‌پرداخت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید