تماشا کنید: با تریلر هنگام عرضه Battle Brothers همراه باشید

۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳

چندی پیش، بازی Battle Brothers که در سبک نقش‌آفرینی نیز ساخته شده است، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و هم اکنون تریلر هنگام عرضه آن قابل مشاهده است.

چندی پیش، استودیو آلمانی اورهایپ (Overhype)، اولین ساخته خود را در سبک عناوین نقش‌آفرینی با نام Battle Brothers منتشر کرد که البته قبل از انتشار نسخه کامل و رسمی بازی، در شبکه استیم (Steam)، از طریق دسترسی زودهنگام (Early Access)، در اختیار کاربران قرار گرفته است.

طبق گفته سازندگان، بازی Battle Brothers در طول دو سال ساخت ساخته شده و شما در این عنوان باید گروه مزدوران خود را مدیریت کنید، شما می‌توانید قدرت و قابلیت‌های همین تعداد نیروهای خود را ارتقاء دهید یا تعداد آن ها را بیشتر کنید. بازی Battle Brothers یک عنوان جهان‌باز (OpenWorld)، است که برای هر کاربر دنیایی تصادفی و متفاوت را بوجود می‌آورد.

همچنین استودیو اورهایپ گفت که بازی Battle Brothers، از عناوینی مانند XCOM و Warhammer: Shadow of the Horned Rat الگو گرفته است. آن ها در ادامه افزودند:

قصد ما از ساختن بازی Battle Brothers، در مرحله اول ، ساخت عنوانی‌ است که خودمان آن را دوست داشته باشیم و به تجربه آن بپردازیم. قصد ما بازگشت به دنیای قدیمی صنعت بازی‌های ویدئویی است، دنیایی که سازندگان عناوین آن، قبل از این‌که یک بیزینس‌من بشوند، یک گیمر و بازی‌کننده بودند.

در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه بازی Battle Brothers را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

همچنین سازندگان به همراه این تریلر، تعدادی تصاویر از این بازی نیز منتشر کردند:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید