تاریخ انتشار نسخه‌ی انگلیسی زبان Summer Lesson مشخص شد

۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰

هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر ماه اکتبر میلادی روانه‌ی بازار شد و مشابه دیگر سیستم‌های سونی، برخی از عناوین آن به صورت انحصاری برای خریداران ژاپنی آن در دسترس قرار گرفت. یکی از این دسته بازی‌ها Summer Lesson نام دارد؛ البته پس از گذشت مدتی اعلام شد که قرار است نسخه‌ی انگلیسی زبان آن برای آسیا عرضه گردد و هم‌اینک تاریخ انتشار این نسخه مشخص شده است.

بازی Summer Lesson به یکی از موضوعات پربحث در زمان انتشار هدست واقیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر تبدیل شد. این عنوان که به صورت نسبی از بیشتر امکانات و ویژگی‌های پلی‌استیشن وی‌آور بهره می‌برد، کنترل یک دختر دبیرستانی را بر عهده‌ی بازیکن می‌گذارد.

طبق اطلاعیه‌ی جدید شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) که در یک جلسه‌ی مطبوعاتی منتشر شده است، نسخه‌ی انگلیسی زبان Summer Lesson تحت عنوان Summer Lesson: Miyamoto Hikari در روز پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ماه (۲۷ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) در آسیا عرضه خواهد شد. اگرچه این نسخه به طور مشخص و کامل انگلیسی نخواهد بود و تنها شاهد زیرنویس انگلیسی برای آن خواهیم بود؛ که البته با توجه به محتوای آن که به شدت نیازمند دانستن است، راضی‌کننده تلقی می‌شود.

باندای نامکو در ادامه تائید کرد که نسخه‌ی فیزیکی این بازی علاوه بر بازی اصلی، شامل بسته‌های الحاقی آن نیز می‌شود. بازی اصلی Summer Lesson: Seven Days Room و بسته‌های الحاقی آن نیز «Second Feel» و «Day Out» نام دارند که در این بسته که با نام «Bundle Edition» شناخته می‌گردد، در دسترس قرار خواهند داشت. همچنین دو صحنه‌ی اضافای «Extra Scene: Cafe» و «Extra Scene: Grand Fireworks» که هر دو شامل لباس‌ها و وضعیت‌های جدید می‌شود نیز جزوی از این بسته (نسخه) خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید