گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Warhammer Fantasy Battles معرفی شد

۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
بازی Warhammer Fantasy Battles معرفی شد

به‌تازگی شرکت‌های Bigben Interactive و Games Workshop ضمن معرفی بازی Warhammer Fantasy Battles اعلام کرده‌اند که با همکاری هم این بازی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Warhammer Fantasy Battles توسط استودیوی بازیسازی Eko Software در حال توسعه می باشد، این استودیو ساخت بازی How to Survive را در کارنامه کاری خود دارد، لازم به ذکر است این عنوان جدید اولین بازی hack-and-slash در سری بازی‌های Warhammer خواهد بود. بازیکنان در این بازی با دنیایی تاریک و خونین مواجه می شوند و به برای نجات خود از این ویرانی و آشوب به مبارزه با دشمنان خواهند پرداخت.

به زودی اطلاعات بیشتری از این عنوان در رابطه با داستان، کلاس‌های قابل بازی، نکات کلیدی دنیای بازی و پلتفرم‌های مقصد منتشر خواهد شد.

آقای Benoit Clerc ازشرکت Bigben Interactive در این رابطه عنوان کرده است:

ما بسیار خشنود هستیم که با شرکت Games Workshop برای توسعه این بازی در حال همکاری هستیم و این پروژه ناشی از پتانسیل باورنکردنی سری بازی‌های Warhammer می باشد. استودیوی Eko Software و شرکت Bigben Interactive و حتی خود من همواره از طرفداران قدیمی سری بازی Warhammer بوده‌ایم. بازی Warhammer Fantasy Battles بسیار مبتکرانه خواهد بود و تجربه ای متفاوت را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

آقای Jon Gillard، از شرکت Games Workshop گفته است:

در حال حاضر واقعا خوشنود هستیم، شروع همکاری با شرکت Bigben Interactive در این پروزه فرصت شگفت انگیزی را در اختیار مخاطبان قرار داده است تا بتوانند تجربه ای متفاوت از نظر محتوای داستانی در سری بازی Warhammer کسب کنند. استودیوی Eko Software کار بزرگی با سری بازی‌های How To Survive انجام داد و ما مطمئن هستیم که در حال انجام کاری فوق العاده برای این پروژه می‌باشد. اطلاع دارم که شرکت Bigben Interactive و استودیوی Eko Software از طرفداران قدیمی سری Warhammer هستند و به همین خاطر بی‌صبرانه منتظر نتیجه کار خواهم بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید