گیفت کارت
گیفت کارت

هم اکنون می‌توانید بازی Killing Floor 2 را به صورت رایگان تجربه کنید

۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶

چندی پیش طی یک خبر جدید، اعلام شد که بازی Killing Floor 2 هم اکنون برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان، قابل دانلود است.

در این هفته، سازنده بازی نسبتا مشهور Killing Floor 2، یعنی شرکت Tripwire Interactive، این عنوان را برای مدتی محدود در اختیار کاربران دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار داده است.

طبق این اطلاعات جدید، کاربران پلتفرم پلی‌استیشن ۴ قادر هستند هم اکنون بازی Killing Floor 2 را دانلود و تا روز ۲۸ مارس یعنی ۸ فروردین ماه جاری، از تجربه این بازی و دسترسی به تمامی قسمت‌های آن لذت ببرند. همچنین در تخفیفات جدید عناوین پلی‌استیشن ۴، بازی Killing Floor 2 به‌جای ۴۰ دلار، با قیمت ۲۶٫۷۹ دلار قابل خریداری است.

اما در سویی دیگر این مدت تجربه رایگان ، برای کاربران رایانه‌های شخصی و استیم (Steam)، با تفاوتی یک روزه در دسترس است.

نسخه کامل بازی Killing Floor 2 هم اکنون برای کاربران استیم قابل دانلود است و این افراد تا ساعت ۰۰:۳۰ بامداد ۷ فروردین ماه جاری، می‌توانند این بازی را حتی به همراه دوستان خود تجربه نمایند. اما تخفیف خرید نسخه دائمی این بازی در استیم، بسیار ارزش‌مند تر از تخفیف نسخه پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. یعنی کاربران شبکه استیم می‌توانند این نسخه را تنها با ۱۵ دلار خریداری کنند. همچنین این افراد قادر هستند یک پک یا بسته ارزش‌مند ۷۵ دلاری شامل ۶ نسخه از این بازی را تهیه کنند که با این حساب، برای هر نسخه فقط ۱۲٫۵ دلار پرداخت کرده اند.

پس پیشنهاد می‌شود اگر از علاقه‌مندان به این بازی و عناوین آنلاین چندنفره هستید، از این فرصت خوب استفاده کنید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید