شانس خود را برای ثبت یک انیمشین ثابت در Crash Bandicoot Trilogy امتحان کنید

۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵

شرکت اکتیویژن (Activision) به همراه استدیوی Vicarious Visions، مسابقه‌ای برای عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برگزار کرده تا یکی از هوادارن خوش شانس این عنوان، بتواند انیمیشن مخصوص ثابت ایستادن خود را در این بازی داشته باشد.

همانطور که هوادارن مطلع هستند، شخصیت اصلی این عنوان یعنی Crash، پس از مدتی ثابت ایستادن در یک مکان حرکات و انیمیشن‌های خاصی را اجرا خواهد کرد، که توسط سازندگان این عنوان برای او در نظر گرفته شده‌اند. حال شرکت اکتیویژن به هواداران این شانس را داده تا با شرکت در رقابتی خاص، موقعیت آن را داشته باشند تا انیمیشن ثابت ایستادن مخصوص خود را در این عنوان داشته باشند. برای شرکت در این رقابت، شما به سادگی می‌توانید حرکت مورد نظر خود را به صورت تصویر، نقاشی یا کلیپ تصویری، با استفاده از هشتگ «CrashIdleContest#»، بر روی شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک، اینستاگرام یا توییتر قرار داده، و شانس آن را داشته باشید تا به یک انیمیشن رسمی در این عنوان بدل شوید. برنده این رقابت همچنین بسته جایزه ویژه‌ای نیز دریافت کرده که شامل نسخه فیزیکی عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای پلی‌استیشن ۴، و یک تیشرت Crash Bandicoot خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در این رقابت می‌توانند تا تاریخ ۵ آپریل (۱۶ فروردین)، آثار خود را در شبکه‌های اجتماعی اعلام شده ارسال کنند. شما همچنین می‌توانید از اینجا قوانین و اطلاعات تکمیلی در مورد این رقابت را مطالعه نمایید.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy قرار است در تاریخ ۳۰ جون (۹ تیر)، به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴، منتشر شود. این عنوان به هنگام عرضه ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید