وب سایت استودیوی ایرانی Epidemic Entertainment رسما راه اندازی شد

۱ مهر ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۴

استودیو بازی سازی اپیدمیک  در سال 1385 توسط آقایان مسعود و مبین معاوی تاسیس شد ، این استودیو از سال 1387 اولین پروژه ی خود را آغاز نمود و توانست در سال 1389 بازی ای با نام Wartime را به معرض نمایش بگذارد. Wartime توانست عنوان بهترین ماد/بازی سال 1390 را از آن خود کند ، داستان این بازی ادامه ای بر بازی Crysis Warhead بود که حتی توانست از این بازی هم فراتر رود و از نظر فنی پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

Wartime در سال 1390از حالت ماد خارج و به یک بازی مستقل تبدیل شد. با اضافه شدن رضا حسنی به اپیدمیک ، این استودیو مشغول گذراندن مراحل پیش تولید بازی جدید خود به نام Wartime 2 است که قرار است با موتور پر قدرت CryENGINE 3 ساخته شود…حال پس از تمامی موفقیت ها وسختیهایی که این تیم متحمل شده بودند،وب سایت رسمی Epidemic.ir رسما کار خود را آغاز کرد و علاقه مندان میتوانند به زودی شاهد اخبارهای متنوعی از این سایت در مورد پروژه های پیش رو کسب کنند.ناگفته نماند عنوان Wartime 2 یک بازی مستقل است و خط داستانی کاملا اختصاصی و ایرانی را پیش رو دارد . یک ماد نخواهد بود.Wartime 2 برای اولین بار در شماره ی اول مجله ی گیمفاپلاس رونمایی شد.

 

نقد و بررسی عنوان Wartime 1 را از اینجا مطالعه کنید 

12803344732212132593 نقد اختصاصی ماد/بازی ایرانی زمان جنگWartime(ماد برتر ایران در سال 90)

وب سایت گیمفا و مجلات گیمفا به عنوان حامی درکنار این استودیو قرار دارد و آقای دانیال نوروزی،مدیریت مجموعه ی گیمفا نیز از اعضای تیم بازی سازی استودیو Epidemic هستند.

 

www.epidemic.ir

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید