گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Bloodstained: Ritual of the Night برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد | نسخه‌ی Wii U لغو شد

اخبار بازی ها
Bloodstained: Ritual of the Night برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد | نسخه‌ی Wii U لغو شد

کمپین حمایت مالی ساخت بازی Bloodstained: Ritual of the Night در سال ۲۰۱۵ میلادی در سرویس کیک‌استارتر (Kickstarter) راه‌اندازی شد و توانست با کسب ۵٫۵ میلیون دلار بودجه از سوی ۶۴ هزار حامی با موفقیت به پایان برسد تا شرایط لازم برای اتمام ساخت این عنوان مورد انتظار مهیا گردد. این بازی که وعده داده شده که بازگشتی شکوه‌مندانه به بازی‌های سبک متروید‌وانیا (Metroidvania) خواهد بود، توسط کوجی ایگاراشی (Metroidvania)، تولید کننده‌ی سری Castlevania توسعه می‌یابد و دنباله‌ی معنوی این سری محبوب تلقی می‌گردد. اگرچه در سال ۲۰۱۵، این بازی برای کنسول Wii U مناسب بود و حتی ساخت این نسخه نیز تائید شده بود، اما اخیراً ایگاراشی خبر از لغو این نسخه داده و رسماً اعلام کرده است که این بازی برای جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، منتشر خواهد شد.

ایگاراشی با انتشار خبرنامه‌ای برای حامیان این بازی در سرویس کیک‌استارتر، اعلام کرده است که:

در طول زمان راه‌اندازی کمپین حمایت مالی ما در سرویس کیک‌استارتر، کنسول Wii U در اوج محبوبیت خود قرار داشت؛ اما این وضعیت با عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ تغییر پیدا کرده است. این تغییر، شرایط پشتیبانی از این کنسول را بسیار دشوار کرده است، به همین دلیل ما توسعه‌ی نسخه‌ی Wii U این عنوان را رها کرده و آن را برای کنسول نینتندو سوییچ توسعه خواهیم داد.

اگرچه کنسول نینتندو سوییچ تابدین لحظه عملکرد بهتری در قیاس با کنسول شکست خورده‌ی Wii U از خود نشان داده است، اما قطعاً دارندگان Wii U از خبر لغو Bloodstained: Ritual of the Night برای کنسول خود، ناراحت خواهند شد؛ به خصوص اگر این عده تصمیمی مبنی بر خرید نینتندو سوییچ نداشته باشند. خوشبختانه تیم توسعه‌ی این بازی فرصت‌های بیشتری برای حامیان خود در دسترس قرار داده است. این تیم با انتشار بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد:

ما از اینکه پس از این میزان حمایت شما، این وضعیت پیش آمده است، بسیار متاسفیم، اما امیدواریم که ما را درک کنید. ما تصمیم داریم تا با ارائه‌ی پیشنهادهایی از جمله تغییر پلتفرم درخواستی (در زمان حمایت) و یا لغو کلی حمایت و بازگشت پول حمایت شده، حامیان خود را برای شرایط جدید آماده کنیم.

کسانی که از طریق سرویس کیک‌استارتر یا کمپین مستقل Bloodstained: Ritual of the Night از این بازی حمایت کرده‌اند، می‌توانند نسخه‌ی نینتندو سوییچ را به جای نسخه‌ی Wii U انتخاب کنند؛ اگرچه لازم به ذکر است که امکان تغییر به پلتفرم‌های دیگر نیز مهیاست. نسخه‌ی نینتندو سوییچ به صورت خودکار جایگزین نسخه‌ی Wii U شده است. حامیان این بازی تا روز پنج‌شنبه ۳۱ فوردین ماه (۲۰ آوریل ۲۰۱۷ میلادی) می‌توانند درخواست خود مبنی بر جایگزنی پلتفرم مقصد یا لغو حمایت خود بپردازند.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night که در حال حاضر در مرحله‌ی ساخت و توسعه قرار دارد، قرار است در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت