پرفروش‌ترین عناوین فیزیکی بریتانیا در هفته گذشته مشخص شد

۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰

مارس ماه بسیار خوبی برای عناوین تازه عرضه بوده. عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands توانست برای هفته دوم رتبه اول را نگه دارد.

یوبیسافت سال ۲۰۱۷ را بسیار عالی شروع کرده. تا به‌حال به مدت چهار هفته در سال ۲۰۱۷ شاهد رتبه نخست بودن عناوین شرکت یوبیسافت بودیم. دوهفته برای Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands و دو هفته برای For Honor. عنوان Lego Worlds هم هفته بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد و شاهد پایین زدن عنوان انحصاری Horizon: Zero Dawn به رتبه سوم هستیم، Lego World تنها ۳۴ درصد کاهش فروش نسبت به هفته گذشته خود دارد.

بازی‌های نام آشنا که همواره آن‌ها در جدول دیده‌ایم مثل Grand Theft Auto V و Fifa 17 همچنان در بین ده بازی پرفروش قرار دارند. GTA به رتبه چهارم آمده و Fifa نیز رتبه پنجم را دارد. عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild تنها بازی نینتندو سوییچ است که در لیست ده بازی برتر حضور دارد. ۱-۲ Switch هم از رتبه نهم به ۱۷ سقوط کرده. سه‌عنوان انحصاری قدیمی ایکس‌باکس وان نیز در طی قرار گیری در باندل‌ها و تخفیفات مناسب به لیست بازگشته‌اند. نخست Forza Motorsport 5 است که در رتبه ۱۶ قرار گرفته و بعد هم Rare Reply در رتبه ۲۷ام حضور دارد. Ryse: Son of Rome نیز در رتبه ۳۱ قرار گرفته. Homefront: The Revolution هم با استفاده تخفیفات مناسب به رتبه ۲۲ آمده. تنها بازی جدید منتشر شده که در لیست ۴۰ بازی قرار دارد، Styx: Shards of Darkness است که رتبه ۳۷ را داراست.

در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید.

پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته

پرفروش‌ترین بازی‌های هفته گذشته به تفکیک پلتفرم

پرفروش‌ترین بازی‌های کنسول پلی استیشن ۴

پرفروش‌ترین بازی‌های کنسول ایکس‌باکس وان

پرفروش‌ترین بازی‌های رایانه‌شخصی

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید