محتوای الحاقی جدید بازی Banner Saga 2 هم‌‌اکنون در دسترس قرار دارد

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷

دیروز استودیوی Stoic و شرکت Versus Evil که به عنوان سازنده و ناشر بازی Banner Saga 2 شناخته می‌شوند، محتوای الحاقی جدیدی را برای بازی خود، با نام Survival Mode یا «مود بقا» معرفی کردند؛ محتوای الحاقی جالبی که هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

مود جدید Survival Mode به گونه‌ای ساخته شده است که بازی‌بازان را با همه محدودیت‌ها رو به رو می‌کند و چالشی نهایی را برای آن‌ها در مبارزات نوبتی بازی و تاکتیک‌های موجود، به ارمغان می‌آورد. در مود Survival Mode یا مود بقا، بازی‌بازان باید با ۴۰ مرحله مبارزه‌ای پشت سر هم مواجه شوند. در ابتدای کار، بازی‌بازان باید یک جوخه متشکل از ۶ قهرمان سر هم کنند و در مبارزات، علیه دشمنان از آن‌ها استفاده کنند (آن‌ها را رهبری کنند). همان طور که در این مود پیشرفت می‌کنید و پیش می‌روید، آیتم‌های جدیدی برای آزاد کردن قهرمان‌های جدید به دست می‌آید (حداکثر ۴۰ قهرمان وجود دارد)؛ بازی‌بازان می‌توانند این قهرمانان جدید را جایگزین قهرمان‌های کشته شده در مبارزه‌ها کنند. این نکته قابل ذکر است که قهرمانانی که در مبارزه جان خود را از دست می‌دهند، غیر قابل بازگشت هستند و برای همیشه از دست رفته‌اند؛ البته یک راه برای بازگرداندن آن‌ها وجود دارد که آن، برگزار مردن مراسم خاک سپاری وایکینگ است. مود Survival Mode شامل درجه‌های سختی معمولی و سخت می‌شود که هر دوی آن‌ها جدول اعلام نتایج جداگانه دارند.

اگر تا کنون بازی Banner Saga 2 را برای یکی از پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ یا ایکس‌باکس وان خریداری کرده‌اید، می‌توانید محتوای الحاقی Survival Mode را با قیمت ۴٫۹۹ دلار خریداری نمایید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هم‌اکنون یک بسته با نام The Banner Saga Complete Pack منتشر شده که شامل دو بازی The Banner Saga و Banner Saga 2، به همراه محتوالی الحاقی Survival Mode می‌شود و ۳۷٫۹۹ دلار قیمت دارد.

استیو اسکالانته (Steve Escalante)، مدیر ارشد Versus Evil در مورد محتوای الحاقی بازی این گونه توضیح داد:

اضافه کردن محتوای الحاقی Survival Mode به کنسول‌ها در جهت گسترش دادن تجربه Banner Saga برای طرفدارانمان است.  Survival Mode یک استراتژی کامل است و برای کسانی ساخته شده که می‌خواهند نبردهای وایکینگی حماسی را تجربه کنند. تیم Stoic با هر کدام از بازی‌های The Banner Saga و Banner Saga 2 نامزد دریافت بهترین بازی استراتژی شده است بنابراین در اینجا نیز یک مود وجود دارد که حقیقتا برروی گیم‌پلی تمرکز دارد. ما هیجان زده هستیم که مشتری‌ها می‌توانند مود چالش برانگیز Survival Mode را برای اولین بار برروی کنسول‌ها بازی کنند.

عنوان Banner Saga 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و دستگاه‌های موبایل در دسترس است. به تازگی عنوان Banner Saga 3 وارد کمپین کیک استارتر شد و البته لازم به اشاره نیست که با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه گردید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید