برنامه‌ای جهت عرضه‌ی Conan Exiles برای نینتندو سوئیچ وجود ندارد

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵

کارگردان Conan Exiles یعنی Joel Bylos، در گفت و گو با وب‌سایت دوال‌شاکرز گفته که تاکنون صحبتی با نینتندو راجع به عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول سوئیچ نشده و همچنان نیز برنامه‌ای برای این کار وجود ندارد.

علاوه بر این، Bylos تایید کرده است که در حال حاضر Conan Exiles برروی ایکس‌باکس وان اجرا می‌شود و بسیار خوب به‌نظر می‌رسد ولی با این حال، سیستم کنترل‌ها به کمی کار بیشتر نیاز دارد.

Conan Exiles که در هفته‌ی اول عرضه‌اش موفق به فروش ۳۲۰٫۰۰۰ نسخه شد، هم‌اکنون برروی سرویس Early Access شبکه‌ی استیم قرار دارد. همچنین طبق صحبت‌های فان‌کام، قرار است که در اواخر سال جاری، Conan Exiles برروی ایکس‌باکس وان از طریق برنامه‌ی Game Preview منتشر شود. علاوه بر این‌ها، فان‌کام قصد عرضه‌ی این عنوان برای پلی‌استیشن ۴ را دارد ولی تاریخ دقیقی را برای آن تعیین نکرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • edenson گفت:

    شیطانیترین و مزخرفترین بازی سوروایول خدایان تو بازی از مار بزرگ!!همه کم وبیش میدونن مار نشانه ای چیه Neutral تا ی سری موجود عجیب دیگه و کل بازی سر این خدایان میگذره.حالا بماند تو بازی ادمهارو به بردگی میگیرن و برای این که پیشرفتکنی باید برده بگیری

    0
    0