گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: از بازی The Fallen World رونمایی شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷
تماشا کنید: از بازی The Fallen World رونمایی شد

به‌تازگی شرکت بازیسازی DarkSpace Games بازی جدید خود را تحت عنوان The Fallen World معرفی کرده است، همچنین به دنبال انتشار این خبر تریلر جدیدی نیز از این بازی منتشر شده است.

بازی The Fallen World در سبک ترس و بقا می‌باشد و دارای المان‌های نقش آفرینی خواهد بود. داستان بازی در شهری روایت می‌شود که خدایان باستانی بر آن حکمرانی می‌کنند، خدایانی که با ورود خود جز درد و ستم چیزی برای مردم شهر به ارمغان نیاورده‌اند.

در دنیای بازی The Fallen World بازیکنان در ابتدا باید شیوه مخفی‌کاری را برای بدست آوردن آب و غذا در پیش گیرند، سپس با پیشرفت در بازی می‌توانند برای خود یک پناهگاه مطمعن ایجاد کنند، به گفته سازندگان این پناهگاه‌ها در واقع مکانی است که بازیکنان می‌توانند بازی را در آن ذخیره سازی کنند. از دیگر نکات قابل توجه این است که بازیبازان باید پیش از انجام هر عملی درباره نتیجه و عواقب آن به خوبی فکر کنند و حواسشان باشد که چه کسانی را در بازی به عنوان دوست و همراه خود انتخاب می‌کنند.

در همان ابتدای بازی بازیبازان با یک معمای کوچک که در واقع زیرمجموعه یک معمای بسیار بزرگ و پیچیده می‌باشد، مواجه می‌شوند. در این راه و برای رسیده به هدفی که در نظر گرفته شده است، اطلاعاتی در اختیار شما برای حل این معما قرار خواهد گرفت. بازیبازان با در کنار هم قرار دادن جواب این معماها یاد می‌گیرند که چطور زنده بمانند.

تیم سازنده بازی تاکید کرده است که برای پیشرفت در بازی فقط و فقط تکیه بر اطلاعاتی که خود بازی به شما می‌دهد کافی نیست و تمامی بازیبازان باید برای زنده ماندن به تکاپو بیوفتند.

روایت اصلی بازی توسط محیط‌ها و طراحی‌های معنادار آن برای بازیباز بازگو می‌شود، برای همین تلاش شده است تا تمامی بخش‌ها و قسمت‌های بازی به نوعی با شخصیت شما در ارتباط مستقیم باشند.

بازی The Fallen World در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. در قسمت زیر تریلر منتشر شده از بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید