تصاویر جدیدی از بازی Escape from Tarkov منتشر شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
تصاویر جدیدی از بازی Escape from Tarkov منتشر شد

به‌تازگی استودیوی بازیسازی Battlestate Games تصاویر جدیدی از بازی Escape from Tarkov منتشر کرده است که در ادامه خبر این تصاویر را می‌توانید مشاهده کنید.

تصاویر جدید منتشر شده از بازی نشان می‌دهد که بازی از لحاظ گرافیکی از زمان معرفی تا به الان پیشرفت قابل توجهی داشته است. از جمله یشرفت‌های گرافیکی که در بازی Escape from Tarkov صورت گرفته است می‌توان به پیشرفت در نورپردازی، بهبود نمای بصری چرخش شب و روز، رنگ بندی بهتر محیط، بازسازی و بهبود بسیاری از بافت‌ها و شخصیت‌های بازی، تغییراتی در اسلحه‌های بازی و اشیا موجود و بهینه سازی هرچه بهتر این عنوان اشاره کرد.

Escape from Tarkov عنوانی آنلاین در سبک ماجراجویی می‌باشد که در آن المان‌های نقش آفرینی نیز گنجانده شده است، مبارزات شما در محیط‌ های باز و بسیار خطرناک دنبال می‌شود و هدف اصلی سازندگان ساخت عنوانی با گیم‌ پلی بسیار خوب در تمامی زمینه‌ها بوده است.

بازی Escape from Tarkov هم‌اکنون در مرحله آلفا قرار دارد و اخیرا تیم سازنده بخش آلفای بازی را نیز توسعه داده است که به دنبال آن شاهد اضافه شدن چند قابلیت جدید و دسترسی پیدا کردن افراد بیشتری به نسخه آلفای بازی بوده‌ایم.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید