عنوان BioShock: The Collection با تخفیف در فروشگاه پلی‌استیشن به فروش می‌رسد

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۳

اوایل این هفته، وبلاگ پلی‌استیشن نظرسنجی با موضوع انتخاب عنوانی که قرار است با تخفیف به فروش برسد، برگزار کرد. در این نظرسنجی انتخاب بین عنوان‌های BioShock: The Collection و عنوان XCOM 2 بود.

اکنون عنوان BioShock: The Collection تا تاریخ ۲۰ مارس با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار، در فروشگاه پلی‌استیشن به فروش می‌رسد. این عنوان در سال ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

نسخه Collection شامل نسخه‌های بازساری (remaster) شده عنوان‌های تیراندازی اول شخص BioShock، BioShock 2 و Bioshock infinite، و همچنین شامل بسته‌های الحاقی هر کدام از این عنوان‌ها می‌شود. این عنوان معمولا با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. پس اگر می‌خواهید بیشترین سود را از این معامله ببرید، الان بهترین موقع است.

ظاهرا وبلاگ مربوط به شرکت پلی‌استیشن قرار است تا در ماه مارس هر هفته این نظرسنجی‌ها را برگزار کند؛ که در این حالت ما باید حداقل انتظار دو نظرسنجی دیگر را در دو هفته پیش رو داشته باشیم.

یکی از نظرسنجی‌های قبلی این ماه بین عنوان‌های  Assassin’s Creed The Ezio Collection و Final Fantasy XV بود که عنوان Final Fantasy XV برنده‌ی این نظرسنجی بود؛ و نظرسنجی دیگر بین عناوین Hitman – The Complete First Season و Dragon Ball Xenoverse 2 بود که در این نظرسنجی عنوان Hitman – The Complete First Season انتخاب شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید