احتمال عرضه‌ی Metal Gear Solid: The Twin Snakes برای نینتندو سوییچ

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰

دنیس دیاک (Denis Dyack)، بنیانگذار Silicon Knights، احتمال عرضه‌ی بازی Metal Gear Solid: The Twin Snakes برای جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، را رد نکرده است. این بازی در اصل در سال ۲۰۰۴ میلادی برای کنسول گیم‌کیوب منتشر شده است و حال این احتمال می‌رود که برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ نیز عرضه گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی، شاهد عرضه‌ی نسخه‌های بازسازی شده‌ی عناوین نسل قبل آن زمان برای کنسول گیم‌کیوب شرکت نینتندو بودیم. این مهم به طور بالقوه به ساختار سازگارپذیر این کنسول اشاره دارد. انتظار می‌رود که عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evill، که آغاز کننده‌ی موج انتشار نسخه‌های بازسازی شده‌ی عناوین حماسی شرکت کپکام (CapCom) برای کنسول گیم‌کیوب محسوب می‌گردد، را به یاد داشته باشید. حال، با در نظر گرفتن این حقیقت، احتمال می‌رود که بازی Metal Gear Solid: The Twin Snakes، که پیش از این در سال ۲۰۰۴ میلادی برای کنسول گیم‌کیوب عرضه شده، برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر گردد.

اگرچه تاکنون این احتمال به طور رسمی تائید نشده است، اما دیاک در خصوص احتمال اینکه روزی شاهد انتشار این بازی برای نینتندو سوییچ باشیم سخن گفت و در گذشته نیز بیان داشت که در خصوص این فرضیه بسیار هیجان‌زده است. وی در پاسخ به شخصی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر که از وی پرسید آیا این احتمال وجود دارد که Metal Gear Solid: The Twin Snakes برای نینتندو سوییچ منتشر گردد، به گفتن کلمه‌ی «بله» بسنده کرد و موجب قوت گرفتن این احتمال شد. تصویر این گفتگو را می‌توانید از زیر مشاهده کنید:

با این وجود، باید منتظر تائید رسمی شرکت نینتندو سوییچ یا شرکت کونامی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید