گیفت کارت
گیفت کارت

Injustice 2 دارای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای خواهد بود

۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶

Injustice 2 نیز همانند بسیاری دیگر از عناوین امروزی دارای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای خواهد بود.

استودیوی سازنده بازی Injustice 2 به‌صورت رسمی تایید کرد که بازی دارای ارز درون برنامه‌ای به‌نام Source Crystals است که شما می‌توانید با پول واقعی نیز آن را دریافت کنید. از Source Crystals به‌عنوان ارزی برای خرید پوسته‌ها و ویژگی‌های ظاهری می‌توانید استفاده کنید. سخنگوی استودیوی NetherRealm درباره سیستم پرداخت درون برنامه‌ای چنین نوشت:

ما می‌خواهیم با جامعه بازی‌باز خود روراست باشیم و بگوییم که شما نمی‌توانید در Injustice 2 با پرداخت پول واقعی پیروز شوید.

Source Crystals که از طریق پول واقعی قابل دریافت است به شما هیچگونه برتری نسبت به کاربر دیگری نمی‌دهد بلکه تنها ویژگی‌های ظاهری خاصی را برای شما می‌آورد که این ویژگی‌های ظاهری هیچگونه برتری در گیم‌پلی به شما نخواهد داد.

Injustice 2 دارای سیستمی به‌نام Transform Gear است که شما می‌توانید در آن نیز از Source Crystals استفاده کنید.

Transform Gear به شما اجازه می‌دهد جهره ظاهری یکی از لوازم خود را به شکلی دیگر دربیاورید. برای مثال شما وسیله‌ای دارید که بهترین ویژگی‌های موردنظر شما را دارد اما ظاهر آن برای شما خوشایند نیست، حال با استفاده از این سیستم می‌توانید تغییرات ظاهری موردنظرتان را برروی این وسیله اعمال کنید، بدون آنکه ویژگی‌های آن از دست بروند.

همانند بقیه بازی‌ها سیستم پرداخت درون برنامه‌ای Injustice 2 به شما اجازه می‌دهد سرعت سطح شخصیت‌هایتان را افزایش دهید.

برای مثال وقتی یکی از شخصیت‌های‌تان را به سطح ۲۰ رساندید می‌توانید از Source Crystals به‌جهت رساندن بقیه شخصیت‌ها به سطح ۲۰ استفاده نمایید. این کار تاثیری برروی گیم‌پلی یا سطح پیشرفت‌تان ندارد.

قیمت Source Crystals به‌زودی اعلام می‌شود.

در ادامه صحبت‌هایی از سیستم Gear بازی شد. طبق گفته توسعه‌دهندگان این سیستم بازی‌بازان را به داشتن سبک بازی خاص تشویق می‌کند ودر کنار آن‌ها به تجربه مستمر بازی سوق می‌دهد. حال مشکل این است که شاید بازی‌بازانی در همان اول کار پول واقعی زیادی بدهند و بهترین قالب شخصیتی را بدست آورند و در کنار باعث نامتعادل شدن بازی شود. طبق گفته جان ادوارد از استودیوی سازنده، توسعه‌دهندگان با ایجاد چندین راه‌حل از به‌وجود آمدن چنین مشکلی جلوگیری کرده‌اند. یکی از راه‌کار این است که بازی به‌چند بخش تقسیم می‌شود بدین معنا که شما می‌توانید در بخش بازی آنلاین و آفلاین مودی را بازی کنید که تمامی تاثیرات این سیستم به صفر می‌رسد و همه مبارزان با نیروی پایه خود بازی می‌کنند.

ما به این مسئله نیز فکر کرده بودیم که مثلا شاید بازی به‌صورت تورمنت‌ها eSports بازی شود پس بخشی وجود دارد که تاثیرات سیستم آیتم‌های بازی به صفر می‌رسد و همه با قابلیت‌های پایه به بازی می‌پردازند.

طبق گفته توسعه‌دهندگان قرار دادن چنین سیستم شخصی‌سازی تنها برای افزایش عطش بازی‌بازان بوده.

یکی از موارد خوبی که این سیستم و آیتم‌ها به بازی اضافه می‌کند این است که شما به بخش آنلاین می‌روید و می‌بینید که شخصی آیتم‌های عالی دارد و با خود می‌گویید من آن کلاه‌خود را می‌خواهم، چطور باید بدستش بیاورم؟ با آن شخص صحبت می‌کنید و او شما را به مودهای جدیدی از بازی معرفی می‌کند تا آن آیتم‌ خاص را دریافت کنید و حال شما بخش‌هایی را بازی می‌کند که شاید به‌صورت عادی بازی نمی‌کردید.

در پایان اعلام شد که توسعه‌دهندگان توجه ویژه‌ای به تغییرات ظاهری شخصیت‌ها داشته‌اند و شما می‌توانید رنگ‌بندی‌های بسیار زیادی را در بازی ببینید. لباس‌ها و شکل‌های بسیار زیادی نیز با الهام گرفتن از دنیای کمیک‌ها و فیلم‌های DC در بازی حضور دارند.

شرکت DC به ما آزادی کامل برای طراحی آنچه که می‌خواهیم داده است. پس شما شاهد وجود آیتم‌های ظاهری بسیاری از انواع جهان‌های کمیک DC خواهید بود.

بازی Injustice 2 در تاریخ شانزدهم مارس برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. از دیگر اخبار مربوط به این بازی می‌توان به این اشاره کرد که نسخه موبایلی این بازی نیز تایید شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید