آنتاگونیست Uncharted: The Lost Legacy مشخص شد

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵

Game Informer به تازگی یک مقاله‌ی جدید منتشر کرده است که به طور کامل به بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Uncharted 4: A Thief’s End، یعنی Uncharted: The Lost Legacy، اختصاص یافته است. کلوئی و نادین، قهرمانان اصلی این بسته‌ی گسترش دهنده خواهند بود؛ با این وجود، تا چندی پیش اطلاعی از آنتاگونیست اصلی آن در دسترس نبود، که به لطف مقاله‌ی اخیر Game Informer به پاسخ خود رسیده‌ایم و توانستیم اطلاعی از شخصیتی که به تقابل با دو شخص ذکر شده خواهد پرداخت، بدست آوریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در شماره‌ی جدید Game Informer یک پیش‌نمایش از بسته‌ی گسترش دهنده و مستقل بازی Uncharted 4: A Thief’s End، تحت عنوان Uncharted: The Lost Legacy، منتشر شده که اطلاعاتی جالبی در آن به اشتراک گذاشته شده است.

البته اگر جزو کسانی هستند که مایلند خودشان از وقایع داستانی این بسته‌ی گسترش دهنده از طریق تجربه‌ی آن اطلاع یابند، پیشنهاد می‌کنیم از خواندن ادامه‌ی این خبر صرف نظر فرمائید.

آنتاگونیست بسته‌ی Uncharted: The Lost Legacy، که نخستین تصویر آن را نیز می‌توانید در این خبر (از زیر همین پاراگراف) مشاهده کنید، ASAV خواهد بود. در مقاله‌ی Game Informer در خصوص معرفی این شخصیت آمده است که وی یک شورشی است که برای دولت کار می‌کند و علاقه‌مند به گنجینه‌های پنهان و آثار باستانی است که با فرهنگ ملت و قومیت خود در ارتباط است.

ASAV انگیزه‌های مختلفی برای رفتار خود دارد؛ شاون اسکیج (Shaun Escayg)، مدیر بخش خلاقیت این بازی در استودیوی ناتی‌داگ، در تصویف این شخصیت ابراز داشته است که:

وی یک شورشی تنهاست که برای ایجاد جنگ و بدست آوردن سود از آن تلاش می‌کند.

به نظر می‌رسد که ASAV نیز مانند دیگر آنتاگونیست‌های این سری به رفتار و حرکت‌های خود باور دارد و فردی خود‌خواه است. با این وجود، نادین از آنجایی که در گذشته با او کار می‌کرده است، او را به خوبی می‌شناسد. بسته‌ی گسترش دهنده و مستقل Uncharted: The Lost Legacy در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و متاسفانه تاریخ انتشار آن برای پلتفرم مذکور همچنان مشخص نیست. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بسته‌ی گسترش دهنده، چندی پیش ناتی‌داگ اعلام کرد که بسته‌ی Uncharted: The Lost Legacy حاوی بزرگترین مراحل داستانی در سری Uncharted خواهد بود؛ از این نشانی می‌توانید اطلاعات بیشتری از این ادعا بدست آورید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید