بازی Phantom Halls در سرویس دسترسی زود هنگام قرار گرفت

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
بازی Phantom Halls در سرویس دسترسی زود هنگام قرار گرفت

به‌تازگی نسخه دسترسی زود هنگام بازی Phantom Halls برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در شبکه استیم عرضه شده است.

استودیوی بازیسازی Incendium، سازنده بازی Phantom Halls اعلام کرد که بازی جدید آن‌ها در سرویس دسترسی زود هنگام شبکه استیم قرار گرفته است و به مناسبت اعلام این خبر مهم، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده که در پایان خبر می‌توانید مشاهده کنید.

آیا تا کنون چیزی از بازی Phantom Halls شنیده اید؟ در قسمت زیر یک مرور کلی از این بازی خواهید داشت:

در ابتدا وارد عمارتی متروکه خواهید شد و هر لحظه امکان مواجه شدن با چهره ترسناک ارواحی که در سالن های این عمارت پرسه می‌زنند وجود دارد! شما برای زنده ماندن در شب می‌بایست گروه تشکیل بدهید و هر آنچه را پیدا می‌کنید به بهترین شکل از آن استفاده کنید، همچنین به خاطر داشته باشید که برای نابود کردن ارواح در تاریکی به یک چراغ قوه نیاز خواهید داشت.

گیم پلی سریع و اکشن بازی به همراه ویژگی‌های بصری ۳ بعدی، بازیکن را در نقش شخصیت های مختلفی قرار می دهد که هر کدام کلید حل یک معما هستند.

همانند دیگر بازی های سرویس دسترسی زود هنگام شبکه استیم، انتظار بر این است که بروز رسانی‌هایی به طور منظم با محتوا و ویژگی های جدید عرضه شود. استودیوی Incendium در این رابطه اشاره کرده است که به صورت مستقیم با مخاطبین برای اولویت بندی بروزرسانی و محتواهای جدید در ارتباط خواهند بود.

نسخه دسترسی زود هنگام بازی شامل یک بسته رایگان بازی Evil Dead 2 می‌باشد که امکان بازی با شخصیت Ash Williams و ماموریت های منحصر به فرد که الهام گرفته شده از سری بازی Evil Dead  می‌باشد را در سراسر نسخه دسترسی زود هنگام می‌دهد.

در حال حاضر قیمت این بازی ۶٫۹۹ دلار مشخص شده است، با این حال اگر قبل از تاریخ ۲۰ ماه مارس سال جاری میلادی این بازی را خریداری کنید شامل ۱۳% تخفیف خواهید شد که قیمت بازی را به ۶٫۰۸ دلار کاهش می‌دهد. در قسمت زیر می‌توانید تریلر منتشر شده  از این بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید