احتمال ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Marvel: Ultimate Alliance

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵

در ماه گذشته‌ی میلادی، بیل روزمن (Bill Rosemann)، کارگردان Marvel Games، اعلام کرد که آن‌ها در حال آوردن چندین سری از بازی‌های اقتباسی مارول بر روی کنسول‌ها هستند. اگرچه وی در آن زمان اشاره‌ای به نسخه‌ی جدیدی از سری Marvel: Ultimate Alliance نکرد، اما با توجه به مصاحبه‌ی اخیرش این انتظار می‌رود که بالاخره شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید آن باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

روزمن در جریان مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت گیم‌اسپات اذعان داشت که طرفداران زیادی منتظر بازآفرینی برندهای (عناوین) مختلف استودیوی مارول هستند، اما به طور مشخص یکی از این بازی‌ها که درخواست‌های متعددی نیز برای آن وجود دارد، سری Marvel: Ultimate Alliance است. متاسفانه وی در ادامه بیان داشت که این بازی از مشکلات حقوقی و مسائل علائم تجاری شخصیت‌های حاضر در آن رنج می‌برد. وی در این زمینه چنین اظهار داشت:

من می‌خواهم اعلام کنم که موارد زیادی پیرامون تاریخ و قانونی بودن علائم تجاری که برخی از آن‌ها در حال حاضر در دسترس است و برخی دیگر خیر، وجود دارد. این خارج از کنترل ماست.

روزمن در ادامه ابراز داشت که از اشتیاق بالای طرفداران جهت تجدید دیدار با سری Marvel: Ultimate Alliance به خوبی آگاه است و ممکن است روزی Marvel Games به توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این سری بپردازد. وی در این خصوص گفت:

در دو سال نخست که من در هر رویدادی حضور به عمل می‌آوردم، از من پرسیده می‌شد که «چه زمانی Marvel Vs Capcom را بازخواهید گرداند؟» و همچنین «چه زمانی Marvel: Ultimate Alliance را بازخواهید گرداند؟». من باید اعلام کنم که ما حقیقتاً از این حجم از اشتیاق طرفداران به این دو سری آگاه هستیم و اگر همه‌ چیز درست سر جای خود قرار بگیرد، شاهد بازگشت آن‌ها خواهیم بود. اگر این مهم صورت پذیرد، واقعاً عالی خواهد بود.

سال گذشته دو شرکت مارول و اکتیویژن (Activision)، اقدام به عرضه‌ی دوباره‌ی دو بازی Marvel: Ultimate Alliance و Marvel: Ultimate Alliance 2 برای کنسول‌های نسل فعلی کردند. همانطور که از شواهد پیداست، به نظر می‌رسد که روزی شاهد بازگشت این سری خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید