تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی One More Fight بازی Fury برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی مشخص شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

The Game Bakers، توسعه‌دهنده‌ی بازی Fury، رسماً تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی «One More Fight» برای این بازی – که موقتاً به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شده بود – را برای دیگر پلتفرم‌های مقصد این عنوان یعنی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی مشخص و اعلام کرد. این بسته‌ی الحاقی شامل یک دشمن و یک ناحیه‌ی جدید می‌شود.

طبق اعلام رسمی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی مذکور، بسته‌ی الحاقی «One More Fight» در روز سه‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۷ میلادی) برای بازی Fury بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، این بسته‌ی الحاقی دیگر برای کنسول ایکس‌باکس، محتوای اضافه‌ی انحصاری به شمار نخواهد رفت.

این بسته‌ی الحاقی یک دشمن جدید را معرفی می‌کند که «The Flame» نامیده می‌شود و توانایی‌های بازیکن را به چالش خواهد کشید. مبارزه با دشمن مذکور در یک ناحیه‌ی جدید صورت خواهد گرفت که طراحی آن کاملاً مبتنی بر توانایی‌های این دشمن صورت گرفته است و بازیکنان می‌توانند با انتخاب دو سطح (Level)، Fury و Furier به تجربه‌ی آن بپردازند.

در نهایت، توسعه‌دهنده‌ی این بازی اعلام کرد که این بسته‌ی الحاقی شامل چندین «جایزه‌ی مخفی» خواهد شد که بازیکن باید برای بدست آوردن آن‌ها تلاش و اقدام به باز کردن (Unlock) آن‌ها کنند. در ادامه استودیوی The Game Bakers تائید کرد که در روز عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی برای پلی‌استیشن ۴، شاهد انتشار یک بهینه‌ساز (Patch) نیز برای آن خواهیم بود. این به‌روزرسانی برخی از مشکلات بازی را رفع می‌کند و تجربه‌ی این نسخه را بهبود می‌بخشد.

بازی Fury در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همانطور که پیشتر اشاره شد، بسته‌ی الحاقی «One More Fight» برای این بازی در روز سه‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۷ میلادی) برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی این بازی منتشر خواهد شد؛ متاسفانه هنوز قیمت این بسته‌ی الحاقی مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید