گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: ویدئو گیم پلی جدیدی از Mass Effect: Andromeda منتشر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۲

چندی پیش ویدئو گیم پلی جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شد که در ادامه می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

تقریبا چند روز قبل بود که ما شاهد انتشار تریلر هنگام عرضه یا به اصطلاح لانچ تریلر بازی Mass Effect: Andromeda بودیم، حال با ویدئوی دیگری در رابطه با گیم پلی این بازی و معرفی و آشنایی با محیط و اعضای کشتی فضایی تمپست (Tempest)، همراه هستیم.

بازیکنان در کشتی فضایی Tempest، قادر هستند تا سلاح یا لباس‌های مخصوص شخصیت خود را دست‌خوش تغییراتی کنند که در این ویدئو می‌توانید به خوبی با این کشتی فضایی آشنا شوید.

یکی دیگر از بخش‌های مهم این کشتی، قسمت Peebe نام دارد که می‌توانید در آن، به کارهایی از قبیل، مطالعه اطلاعات ماموریت‌های تیم Strike، خرید و فروش آیتم های بازی و مطالعه جزئیات این آیتم ها مشغول شوید. همچنین خالی از لطف نیست که بدانید، تصمیماتی که در طول روایت داستان بازی می‌گیرید، در دیالوگ یا گفت و گوی شخصیت‌های این کشتی فضایی موثر خواهد بود.

همچنین بایوور (Bioware)، هم اکنون در حال لایواستریم گیم پلی عنوان Mass Effect: Andromeda است که می‌توانید این لایواستریم را در اینجا مشاهده کنید.

بازی Mass Effect: Andromeda در ۲۱ مارس یعنی ۱ فروردین سال ۹۶، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌گردد. کاربرانی که دارای اشتراک EA/Origin Access هستند، می‌توانند از ۲۶ اسفند یعنی ۱۶ مارس، به تجربه این عنوان در پلتفرم‌های اکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی بپردازند.

نکته قابل توجه دیگر این است که تمامی بسته‌های الحاقی که در آینده برای Mass Effect: Andromeda، منتشر می‌شوند، مانند نسخه سوم بازی رایگان خواهند بود.

ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید