گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Quake Champions عنوانی رایگان خواهد بود

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱
بازی Quake Champions عنوانی رایگان خواهد بود

هنگامی که شرکت Bethesda بازی Quake Champions را در تابستان گذشته معرفی کرد، شرکت بازیسازی id Software عنوان کرده بود چگونگی عرضه این بازی هنوز مشخص نیست، اما در حال حاضر این موضوع تایید شده است که بازی  Quake Champions به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت، هرچند افرادی که مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی به امکانات و آیتم‌های خاص درون بازی هستند می‌توانند به اختیار این کار را انجام دهند.

کارگردان بازی Quake Champions، آقای Tim Willits در مصاحبه خود با سایت خبری GameSpot در رویداد PAX East اعلام کرد که بازیکنان تنها به شخصیت Ranger به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت و برای دسترسی به دیگر قهرمانان بازی باید بسته مربوط به آن را خریداری کنند اما هنوز قیمت پک مشخص نشده است. روش دیگری برای دسترسی رایگان به مابقی قهرمانان وجود دارد که Favor نام دارد و در آن بازیکنان میتوانند با پرداخت هزینه در داخل بازی به قهرمان مورد علاقه خود برای مدت محدودی دسترسی داشته باشند.

شرکت Id Software اعلام کرده است که هنوز بازه زمانی خاصی برای حالت Favor مشخص نشده است اما آقای Tim Willits گفته است که به هیج وجه تمایل ندارد از کلمه “اجاره” برای این حالت استفاده کند، وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرده است:

ما به این نتیجه رسیده ایم که می‌بایست توجه افراد بیشتری را  به بازی Quake Champions جلب کنیم، به ویژه بازیبازانی که در خارج از آمریکا و اروپای غربی اقامت دارند. بنابراین میخواهیم با ایجاد گزینه‌های فراوان، به بازیباز احتیار هزینه کردن در بازی و یا تجربه بازی بصورت رایگان را بدهیم.

بازیکانی که برای دسترسی به قهرمانان مورد علاقه خود پول پرداخت کرده اند و بازیکنانی  که بصورت رایگان به تجربه بازی میپردازند هیچگاه در یک مسابقه رو در روی هم قرار نخواهند، اما نقشه بازی برای هر دو گروه یکسان است.

عنوان Quake Champions در اواخر هفته در رویداد PAX East که در شهر بوستون برگزار می‌شود قابل بازی خواهد بود. به زودی نسخه آزمایشی محدود این بازی برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Quake Champions هنوز بصورت رسمی مشخص نشده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید